0
(0)

ایده عکس های خانوادگی خود را از آتلیه وی آی پی جردن بگیرید.

طبیعی است که عکاسی خانوادگی و عروسی هر دو مهم باشند.

چند هفته پیش خیلی خوشحال بودم که قراره از یک خانواده بسیار دوست داشتنی و خاص عکاسی کنم.در واقع نمی دونستم که چطور باید خوشحالی خودم رو بروز بدم!به شدت هیجان‌زده و پرانرژی بودم، زیرا پریسا، زینب و اسماعیل، مدل های عکاسیم بودند. پریسا که مادر این خانواده است ، یک طراح بسیار مشهور و دوست داشتنی مد و لباس است. او با طراحی های خاص و جذابش جلوه های بسیار زیبایی به تمامی عکسام داده بود.

پریسا با ایده های جدید و متنوعی که برای عکس هاش داشت به سراغ تیممون آمد. به کمک هم برنامه ریزی مناسبی برای یک عکاسی شاد ترتیب دادیم. مگر اتفاقی بهتر از عکاسی از همچین خانواده ای وجود داره که بتونه روز شادی را بسازه ؟ من که فکر نمی کنم!

پریسا از قبل یک مکان زیبا که مورد علاقه خانوادشون بود انتخاب کرد، این دقیقا همون اتفاق مثبتی هست که هر خانواده ای از قبل باید بهش فکر کنه تا گمراه نشه و در نهایت بتونه از عکاسی لذت ببره. من معتقدم که همه عکس‌های خانوادگی باید سرگرم کننده، بدون استرس باشه و در عین حال بتونه رابطه گرم و صمیمی بین اعضا خانواده را نشان بده . بنظرتون این همون اتفاق مثبت هر عکسی نیست؟ هیچکس دوست نداره عکاسی خانوادگیشون کسل کننده یا بی روح باشد. در هر خانواده ای ، هر کسی یک اخلاق منحصر به فردی داره که آن را از بقیه اعضا خانواده متمایز می کنه .اگر فرزندتون حوصله نداره یک جا ثابت باشه تا عکس گرفته بشه ، بلکه دوست داره مدام بازیگوشی کنه، منم دوست دارم تا از این حس بازیگوشی و هیجانیش عکاسی کنم. تیم ما همیشه در تلاش است که بتونه حس واقعی افراد را در هر لحظه ثبت کنه ، فرقی نمی کنه که عکاسی از یک جلسه رسمی در محیط کار باشه یا عکاسی در محیط باز و یا حتی عکاسی در استودیو باشه. تیم ما با ایده های متفاوت آماده حضور در مکانی است.

چگونه عکس های منحصر به فرد هر خانواده را میگیریم؟

برای اینکه بتونم یک عکاسی متناسب با شخصیت واقعیتون داشته باشم در ابتدا سعی می کنم تا شناخت کاملی ازتون داشته باشم. از آنجایی که هر خانواده با خانواده های دیگر متفاوت است ، دوست دارم عکس هایی مشابه به شخصیت واقعی خودشان بگیرم. برخی افراد بیشتر می خندن، برخی کمتر. برخی افراد خجالتی و درونگرا هستن و برخی دیگر برونگراهای پر سر و صدا. بنابراین، همیشه به خودم یادآوری می کنم که با یک دید انعطاف‌پذیر و متفاوت سر صحنه حاضر باشم. این چیزی است که من به زوج ها و مشتریانم هم پیشنهاد می کنم. عکاسی را به دید یک سرگرمی لذت بخش ببینید و با فکر همان اتفاق هایی که دوست دارید انجام بدید روز عکاسی حاضر بشید. هیچوقت سعی نکنید که فرزندانتان را اتوکشیده برای عکاسی حاضر کنید بلکه شما باید خودتون را همرنگ بقیه اعضای خانواده کنید. در صحنه عکاسی با آرامش و پرانرژی منتظر هر چیزی باشید، شما نمیتونید تمامی اتفاق ها را کنترل کنید. پس آرامش خودتون را حفظ کنید و لبخند بزنید 🙂

من همیشه به زوج‌ها و خانواده‌ها پیشنهاد میکنم موقع عکاسی اصلا به دوربین توجه نکنند،بلکه مثل روزهای دیگرشان کاملا عادی رفتار کنند طوری که انگار دوربینی وجود نداره. اگر تمام مدت توجه آنها فقط به دوربین باشه در نهایت با عکس‌هایی مواجه میشیم که حس اجباری و مصنوعی دارنن. به همین دلیله که وقتی میبینم خانواده ای  پرانرژی هست، با آنها شوخی میکنم و عکس های بهتری می گیرم. اما اگر سوژه ها ساکت و آرام باشند، عکس هایشان بسیار مصنوعی میشه. با شناخت بهتری از شما می تونم عکس هایی بگیرم که حس زنده بودن دارن، جذاب و مشابه شخصیت واقعیتون هستن.

اگر  به ایده های بیشتر و کمک حرفه ای برای ثبت کردن لحظات شاد خانوادتون نیاز دارید، از ایده های جذاب ما غافل نشوید. برای اطلاعات بیشتر و رزرو عکاسی خانوادگی می توانید صفحه رزرو ملاقات در جردن را باز  کنید.

مطالب مشابه

چقدر این پست براتون مفید بود؟ 🙂

روی امتیاز کلیک کنید

میانگین امتیاز برای این پست 0 / 5. تعداد رای 0

امتیاز شما خیلی برای ما مهمه. پس ما رو مطلع کنید و امتیاز بدید.

اسکرول به بالا