0
(0)

در فضای باز عکاسی

عکاسی و کلیپ عروسی در فضای باز شیراز و مناطق اطراف شیراز

در فضای باز فرصت های زیادی برای بازی با انواع سبک های عکاسی وجود دارد. ما میتوانیم در بیابان عکس های خاص و مینیمال بگیریم. بیابان جایی است که رنگ های خاکی و نور سایه دار به تصاویر شما حس درام و مدرن می دهد. عکاسی در هتل هایی با دیوارهای آجری سفید و مبلمانی با دکوراسیون هندسی، فضایی مدرن و صنعتی میسازد. البته که در فضای سبز و در دشت یا درمیان گل ها میتوان عکس های عاشقانه زیبایی انداخت. تمام این سبک های متفاوت در عکاسی باعث می شود که مخاطبین شما فکر کنند به مناسبت عروسی به سفر رفتید و عکاسی های خاصی داشتید در حالی که شما به هیچ عنوان محل برگزاری مراسم خود را ترک نکردید. شما فقط یک فضای باز را برای عکاسی انتخاب کرده اید!
فراوان بودن نور طبیعی مهمترین عامل محرک ما برای عکاسی در فضای باز است! آب و هوای بیابانی الهام بخش روزهای طولانی و دمای بالا در عکس است. از آنجایی که خورشید همیشه می درخشد، منطقی است که معماران در طراحی ساختمان ها، پرتوهای طبیعی را در نظر بگیرند. ساختار بدون درز داخلی به بیرون هتل به این معنی است که شما می توانید یک مرتبه از طریق درب اتاق یا خروجی هتل نور خورشید را ببینید و از آن لذت ببرید. این تفاوت در میزان نور به ما اجازه می دهد تا با کمک سایه ها عکس های جالبی بین فضای داخل هتل و خارج از آن بگیریم. نورآفتاب فضای مبهمی ایجاد می کند که می توانیم در آن با پرسپکتیو بازی کنیم. ما می توانیم شما را در جذاب ترین نور مکان، بدون توجه به جایی که ایستاده ایم اسیر کنیم! اگر به دنبال فرصتی برای آزمایش ایده های عکاس خود هستید، مجموعه وی آی پی جردن گزینه ی مناسبی برای شما است.

فراوان بودن نور طبیعی مهمترین عامل محرک ما برای عکاسی در فضای باز است! آب و هوای بیابانی الهام بخش روزهای طولانی و دمای بالا را در عکس است. از آنجایی که خورشید همیشه می درخشد، منطقی است که معماران در طراحی ساختمان ها، پرتوهای طبیعی را در نظر بگیرند. ساختار بدون درز داخلی به بیرون هتل به این معنی است که شما می توانید یکمرتبه از طریق درب اتاق یا خروجی هتل نور خورشید را ببینید و از آن لذت ببرید. این تفاوت در میزان نور به ما اجازه می دهد تا با کمک سایه ها عکس های جالبی بین فضای داخل هتل و خارج از آن بگیریم. نورآفتاب فضای مبهمی ایجاد می کند که می توانیم در آن با پرسپکتیو بازی کنیم. ما می توانیم شما را در جذاب ترین نور مکان بدون توجه به جایی که ایستاده ایم اسیر کنیم! اگر به دنبال فرصتی برای آزمایش ایده های عکاس خود هستید، عروسی زهره و علی گزینه ی مناسبی برای شما است.

چهار دلیل اصلی برای اینکه ما عکاسی در فضای باز را دوست داریم

فراوانی نور طبیعی
مناظر دشت و بیابانی که با طراحی مدرن ترکیب شده است
درختان، گل ها، طبیعت و دیگر حیات وحش
بدون محدودیت برای سبک عکاسی

اسکرول به بالا