تصاویر عاشقانه شما

کلیپ فرمالیته

لیمه و مسعود - کلیپ فرمالیته طبیعت

فیلم عروسی و آلبوم من واقعا تو کمتر از یک ماه بهم تحویل داده شد. با اینکه این یکی از آپشن های قرارداد بود ولی فکر نمی کردم واقعاً امکان پذیر باشه… فرض کنید ما از ماه عسل برگشتیم و فیلم و آلبوم رو تحویل گرفتیم، شما بی نظیرید.

لوکیشن فرمالیته عروس

ثریا و پویان - کلیپ فرمالیته جنگل

ما تقریباً کار همه آتلیه ها رو دیدیم و بعد جردن رو انتخاب کردیم، واقعاً از همه کارامون هم راضی بودیم، همه با لباس فرم تو مجلس بودن، خیلی محترمانه صحبت میکردن و حرفه ای بودن… نه تنها از انتخاب شما پشیمون نیستیم که شما رو به همه دوستان و آشناهایی که قصد ازدواج دارن هم پیشنهاد دادیم.

لوکیشن فرمالیته عروس

میترا و احمد - کلیپ فرمالیته ساحل

نیروی های متعهد و مؤدب… همه چیز روی نظم و ترتیب… کیفیت کارها عالی… واقعا جردن بهترین انتخاب برای مدیریت و برنامه ریزی مراسم عروسی هست… حتی پیشنهادهایی که برای تشریفات و… هم دادند عالی بود. در یک کلام خوشحالیم که شما رو انتخاب کردیم.

“ برای تصاویر عروسی، عقد محضری، کلیپ فرمالیته و فیلمبرداری مراسم خود ارزش قائل شوید، آن ها را به یک تیم حرفه ای بسپارید.”

شماره واتساپ – 09173031171

مجموعه وی آی پر جردن برای ساخت کلیپ فرمالیته و عکاسی عروسی و عقد شما در سراسر ایران و خارج از کشور آمادگی دارد

ما با 10 سال تجربه کاری در تهیه عکس عروس و داماد و ساخت کلیپ فرمالیته، لوکیشن های متفاوتی رادر سراسر کشور در نظر داریم. استفاده از به روزترین و مدرنترین ژست ها مخصوص عروس و داماد، تیم جردن را منحصر به فرد کرده است.

برای انجام کلیپ فرمالیته به راهنمایی نیاز داری؟

چی بهتر از اینکه شما میتوانید قبل از شروع عکاسی عروسی و ساخت فرمالیته یک جلسه مشاوره رایگان برای انتخاب لباس، لوکیشن، قیمت ها و آشنایی با خدمات ما داشته باشید؟

وبلاگ

اسکرول به بالا