عکس تکی عروس در باغ

ژست عروس تکی و ژست داماد تکی – عکس های جداگانه عروس و داماد با بهترین ژست ها

3.2
(11)

ژست عروس تکی و ژست داماد تکی

یکی از بهترین نمونه عکس هایی که در هر آلبومی باید باشد، عکس های تکی از عروس و داماد به طور جداگانه است. نمونه ژست عروس تکی و ژست داماد تکی زیاد است اما همگی آن جذابیت لازم را ندارد و پس از مدتی دمده میشود. اما آتلیه عروس جردن خوب کارش را بلد است. در ادامه چند نمونه ژست عروس تکی و ژست داماد تکی درج شده است. نمونه کارهای زیر کار ذهن و دست تیم هنری جردن است.

چند نمونه ژست عروس تکی

در نمونه مدل های عکس عروس جدید، میتوان عکس هایی پیدا کرد که عروس یا داماد به طور جداگانه ژست گرفته اند و بسیار آلبوم و کلیپ را جذاب کرده اند. در ادامه چند ژست تکی عروس در آتلیه‬‎، عکس عروس در باغ‬‎ تک ،ژست عروس تکی جدید در حالت پرتره و… به نمایش گذاشته شده است.

ژست عروس تکی جدید

ژست عروس تکی در باغ، همانطور که در عکس مشاهده میکنید، عروس خانم به دوربین نگاه کرده و با لبخندی ملیح حلقه ازدواجش را نشان میدهد. وجود چنین عکس هایی در آلبوم عروسی زیبا است. این یکی از بهترین نمونه کارهای جردن است. در این عکس سعی شده پرنره عروس کمی فید (تار) شود تا حلقه ازدواجشش بیشتر به چشم آید.

چند نمونه ژست عروس تکی در عمارت

ژست عروس تکی جدید در مکانی سربسته. در این نمونه عکس ها عروس باید چهره های رئال داشته باشد و دسته گلش مشخص باشد. در این نمونه عکس، عروس خانم چهره سه رخ دارد و با ایجاد نور در پشت زمینه و داشتن یک بکگراند عالی به یکی از جذاب ترین عکس های عروس تکی تبدیل شده است.

نمونه دیگری از عکس عروس تکی که چهره عروس خانم مشخص نیست. در این نمونه بیشتر تمرکز و فوکوس بر روی حلقه ازدواج رفته و با کمی نشان دادن چهره عروس از زاویه ای خاص، عکس زیبا شده است. این یکی از بهترین نمونه کارهای جردن است. برای گرفتن چنین عکس هایی ما میتوانیم برای شما گزینه خوبی باشیم.

برای درخواست خدمات و اطلاع از قیمت پکیج عروسی با شماره 09173031171تماس بگیرید.

 

انواع سبک عکاسی عروسی

از دیگر نمونه های جذاب برای عکس تکی عروس جدید با ژست اروپایی. این جز بهترین نمونه کارهای آتلیه عروس جردن است. در این عکس پرتره عروس خانم همرا با گل طبیعی و داشتن یک حس فوق العاده آرامش بخش، به نمایش گذاشته شده است.

برای درخواست خدمات ساخت کلیپ عروسی   با شماره 09173031171 تماس بگیرید.

از دیگر نمونه های جذاب برای عکس تکی عروس جدید با ژست اروپایی.ژست هایی که عروس خانم در حال آماده شدن است بسیار جذاب است.  این جز بهترین نمونه کارهای آتلیه عروس جردن است.

 

 

چند ژست تکی عروس در آتلیه‬‎، عکس عروس در باغ‬‎ تک

نمونه ژست جذاب عروس تکی

آتلیه عروس جردن
نمونه ژست جذاب عروس تکی 

 

مطالب مرتبط:


چند نمونه ژست داماد تکی

در نمونه مدل های عکس داماد جدید، میتوان عکس هایی پیدا کرد که عروس یا داماد به طور جداگانه ژست گرفته اند و بسیار آلبوم و کلیپ را جذاب کرده اند. در ادامه چند ژست تکی داماد در آتلیه‬‎، عکس داماد در باغ‬‎ تک، ژست تکی داماد به صورت قدی و… به نمایش گذاشته شده است.

 

چند نمونه ژست داماد تکی

نمونه ژست داماد تکی

عکس تکی داماد

نمونه ژست داماد تکی

 

نمونه ژست داماد تکی

نمونه ژست داماد تکی

مطالب مرتبط:

درخواست خدمات عکاسی تکی از عروس و داماد و ساخت کلیپ و آلبوم

آلبوم عکس عروسی باید هر صفحه و هر بخشش جذابیت زیادی داشته باشد. اینکه هر عکس با عکس قبلی مشابه باشد اصلا حرفه ای نیست. مخاطب باید با دیدن هر عکس از عروس و داماد سورپرایز و شگفت زده شود. جردن هم به نوبه خود برای عکاسی از عروس و داماد به صورت تکی، دونفره، رئال، ژستیک، همراه با سناریو، فرمالیته، قدی، با ژست های اروپایی، عاشقانه، ژست های جدید رمانتیک و… از عروس و داماد به صورت حرفه ای عکسبرداری میکند. برای  درخواست خدمات ساخت کلیپ عروسی   و عکاسی عروس  با شماره 09173031171 تماس بگیرید.

چقدر این پست براتون مفید بود؟ 🙂

روی امتیاز کلیک کنید

میانگین امتیاز برای این پست 3.2 / 5. تعداد رای 11

امتیاز شما خیلی برای ما مهمه. پس ما رو مطلع کنید و امتیاز بدید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا