ژست دونفره عاشقانه جدید

بیش از ۲۵ ژست دونفره عاشقانه جدید غربی و شرقی

5
(4)

ژست دونفره عاشقانه جدید شرقی و غربی برای ایده گرفتن

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که عکس های  دونفره را خاص و منحصر به فرد میکند، ژست است. ژست دونفره عاشقانه باید جوری باشد که رئال، خاص، باکیفیت و جذاب باشد. خلق عکسی دونفره عاشقانه که تمامی این شاخص ها را داشته باشد، شاید برای هر عکاسی ساده نباشد. چرا که باید عکاس باید با جدیدترین ژست‌های دونفره غربی و شرقی، نحوه نورپردازی، دکور صحنه، استایل مناسب و سوژه های خاص در عکس ها اطلاع زیادی داشته باشد.

شما اگر عکاس هستید و یا میخواهید عکس دونفره عاشقانه بگیرید و میخواهید به عکاس خود نشان دهید، میتوانید از نمونه عکس هایی که ما خلق کردیم، ایده بگیرید. اگر هم میخواهید که این کار را به ما بسپارید، ما در خدمت شماییم.

ما با جدیدترین و بروزترین دوربین ها و تجهیزات عکس های دونفره عاشقانه در آتلیه، خانه، عمارت، باغ، ویلا، دریا، کویر و… جهت ساخت آلبوم عروسی و کلیپ فرمالیته عروس و داماد از شما ثبت میکنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با آتلیه عکاسی جردن تماس بگیرید. 09173031171

 

ژست دونفره عاشقانه جدید را با هم ببینیم

برای دیدن نمونه ژست عکس دونفره لاکچری، ژست دونفره عاشقانه عروس و داماد، ژست عکس دونفره عاشقانه در طبیعت، ژست عکس دونفره در ماشین، جاده و… ، ژست عکس دونفره در خانه، باغ، ویلا یا عمارت، ژست عکس دونفره در آتلیه و همچنین چندین ژست عکس دست دونفره عاشقانه در ادامه همراه ما باشید.

لازم به یادآوری است که برخی از عکس های این صفحه توسط تیم جردن خلق شده و برداشتن و نشر آن بدون اطلاع و ذکر منبع، غیرمجاز تلقی میشود. اما شما دوست عزیز خوش سلیقه میتوانید از آنها ایده بگیرید یا از ما بخواهید که چنین عکسی برایتان خلق کنیم.

مطلب مرتبط:

عکاسی رئال چیست؟

ژست دونفره عاشقانه در شب کنار ساحل

یکی از پرطرفدارترین ژست های دونفره عاشقانه، ژست روبه روی هم، فیس تو فیس است. آن هم با لبخندی زیبا و با متانت. برای مثال عکس زیر توسط آتلیه جردن در ساحل کنار دریا آن هم در شب گرفته شده. لامپ های دکور صحنه جذابیت عکس را بیشتر کرده است و در کل عکسی زیبا خلق شده است.

 

ژست دونفره عاشقانه عروس و داماد

ژست دونفره عاشقانه همراه با بوسه بسیار ترند است. آن هم در سراسر جهان، لحظه بوسیدن پیشانی همسر توسط شوهر، بسیار زیبا است. شکار این لحظه میتواند آلبوم عکس را زیبا کند.

ژست دونفره عاشقانه عروس و داماد

ژست دونفره عاشقانه عروس و داماد

ژست عاشقانه دونفره زیر، جزو آن دسته از ژست‌هاست که هیچ وقت تکراری نمیشود. در این عکس که فقط صورت خانم پیداست، یک نوع جذابیت خاصی ایجاد شده است. البته عروس خانم  به عنوان تصویر اصلی عکس، میتواند  چشمانش را ببندد تا احساسی تر شود. اما اینکه حلق اشک شوق در چشم عروس خانم دیده میشود، بسیار جذاب و منحصر به فرد شده است.

ژست دونفره عاشقانه

ژست عکس دونفره زیبا و احساسی

اینکه در عکس زن و مرد همدیگر را بغل کنند بسیار زیبا است. اما چه بهتر که نحوه بغل کردن آنها خاص و کاملا طبیعی باشد. همانطور که در عکس زیر میبیند، عکس در لحظه گرفته شده. واقعا خود زوجین، با احساسات کامل همدیگر را بغل کردند و در حین، عکس گرفته شده. که بسیار ژست دونفره زیبایی در آمده.

 

ژست دونفره

ژست عکس دونفره فوق العاده عاشقانه و رمانتیک

 

ژست دونفره رمانتیک

ژست عکس دونفره عاشقانه در طبیعت

عکس دونفره عاشقانه در طبیعت

ژست دونفره خاص و منحصر به فرد در لجظه

ژست دونفره زیر در لحظه گرفته شده است.  جوری که اصلا دو نفر مقابل دوربین نبوده اند. همین ژست های کاملا رئال بسیار جذابیت زیادی دارد.
ژست دونفره اسپرت

ژست عاشقانه دونفره کنار دریا رئال و طبیعی

ژست عکس دونفره عاشقانه لب دریا

ژست عکس دونفره عاشقانه در طبیعت

ژست عاشقانه دونفره

ژٰست عکس دونفره در طبیعت

طبیعت یکی از بهترین مکان ها برای گرفتن عکس های دونفره است. برای مثال در دشت گل، دشت های سرسبز، در جنگل، کنار دریا، پارک و … می توان عکس های بسیار زیبایی گرفت، فقط کافیست ژست های درستی را بکار گرفته شود و عکاس حرفه ای باشد.

ژٰست عکس دونفره در طبیعت

 

ژست دونفره زیبا همراه با بوسه

بوسه زدن بر پیشانی، صورت یا بوسه های شیرین، سوژه های خوبی برای عکس دونفره عاشقانه است. اما باید طبیعی و پر از احساس باشد.

ژست دونفره بوسه

ژست دونفره رئال جذاب در طبیعت

عکس زیر در طبیعت گرفته شده. سوژه طبیعت و پیکنیک رفتن برای عکس بسیار جذاب است. حتما لازم نیست ژست دونفره عاشقانه و رمانتیک باشد، گاهی شیطنت در عکس ها میتواند خیلی جذاب تر شود.

ژست عکس دونفره در خانه

ژست دونفره ای که مرد از پست همسرش را بغل میکند، بسیار زیبا است. این مدل ژست ها در عکس های عاشقانه اصلا قدیمی نمیشود.

ژست عکس دونفره در خانه

ژست دونفره عاشقانه لاکچری

ژست دونفره عاشقانه در خانه میتواند به شکل زیر هم باشد. زن و مرد کنار جوری که آرامش در صورتشان موج میزند.

ژست دونفره عروس و داماد

ژست عکس دونفره در خانه

ژست عکس دونفره در خانه میتواند مثل ژست زیر باشد. عکس زیر بسیار رئال و زیبا است. البته کمی نیاز به طراحی دکور فانتزی هم دارد.

ژست عکس دونفره در خانه

 

ژست دونفره عاشقانه روبروی هم

ژست دونفره به شکل زیر، بسیار عاشقانه است و احساسات فرد بیننده را جریحه دار میکند.

ژست دونفره لاکچری عاشقانه

 

ژست دونفره بوسه بر دست زن

بوسیدن دست همسر همیشه نماد احترام، عشق و تحسین بوده است. چنین عکس هایی عشق بی نهایت همسر را نشان میدهد.

ژست دونفره در حال بوسه زدن بر دست

ژست دونفره مقابل غروب آفتاب

اگر پس زمینه عکس غروب خورشید و یا منبع روشن دیگری باشد و ژست آرام و رمانتیک باشد، واقعا عکس محشر میشود.  البته باید مطمئن شوید که مدل درست در بالای نور ایستاده است. مثل عکس زیر

ژست دونفره

 

ژست دونفره عاشقانه بدون پرتره

ژست‌های عاشقانه ای که پرتره زن و مرد به طور کامل مشخص نیست یا فقط دست ها مشخص است، بسیار لاکچری به نظر میرسد. اینگونه عکس ها برای آلبوم عکس عروس و داماد خیلی مناسب است.

ژست دونفره عاشقانه بدون پرتره

 

ژست عاشقانه دونفره بدون پرتره

 

ژست دونفره عاشقانه سلفی
ژست عکس دونفره لاکچری
ژست دونفره دخترانه و پسرانه کنار همدیگر
ژست عکس دونفره عاشقانه در طبیعت
ژست عکس دست دونفره عاشقانه جدید و اروپایی
از دیگر نمونه ژست عکس دونفره در خانه های ساده و مینیمال
ژست عکس دونفره در آتلیه های شیک  

 

سخن آخر در مورد انواع ژست عاشقانه دونفره

تا به اینجا بیش از ۲۰ مورد عکس عاشقانه دونفره در طبیعت، عکس دونفره عاشقانه در خانه، آتلیه، دریا، دشت و… دیدید. بعضی از عکس ها برای نمونه گذاشته شده و برخی دقیقا هنر تیم جردن است. شما برای دیدن انواع عکس های عروس و داماد در ژست ها و سوژه های مختلف میتوانید به صفحه اینستاگرام آتلیه جردن رجوع کنید. همچنین برای دریافت خدمات ساخت کلیپ فرمالیته در کنار دریا، ساخت کلیپ فرمالیته در کویر، ساخت کلیپ فرمالیته در باغ و… روی ما حساب کنید.

چقدر این پست براتون مفید بود؟ 🙂

روی امتیاز کلیک کنید

میانگین امتیاز برای این پست 5 / 5. تعداد رای 4

امتیاز شما خیلی برای ما مهمه. پس ما رو مطلع کنید و امتیاز بدید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا