جنگل فیلبند برای لوکیشن کلیپ فرمالیته در شمال

معرفی ۷ لوکیشن عکاسی در شمال – برترین لوکیشن های شمال برای عکاسی عاشقانه

5
(4)

چرا لوکیشن شمال برای عکاسی و ساخت کلیپ بسیار پرطرفدار است؟

یکی از خدمات آتلیه جردن، ساخت کلیپ فرمالیته در شمال است. ما برای ساخت کلیپ‌های عاشقانه، رمانتیک و اسپرت لوکیشن های بسیار جذابی میشناسیم. البته بسیاری از لوکیشن های شمال برای عکاسی بسیار معروف هستند و حتی از خارج از کشور برای عکاسی، به شمال می آیند. حال شما دوست خوش سلیقه ای که میخواهید با لوکیشن عکسی در شمال آشنا شوید، در ادامه همراه ما باشید.  اگر ساکن این شمال هستید یا قصد سفر به آنجا را دارید ما با معرفی لوکیشن های خاص و جذاب شمال برای عکاسی و ساخت کلیپ به شما کمک خواهیم نمود تا عکس ها و فیلم های زیبا و طبیعی را از آن خود کنید. لوکیشن هایی که در ادامه معرفی میکنیم باب عکسبرداری از عروس و داماد، زوج های عاشق و خوش سلیقه است.

راستی تا آخر این محتوا همراه ما باشید تا بدانید برای عکاسی لوکیشن شمال بهتر است یا جنوب. خیلی از افراد در انتخاب این دو لوکیشن تردید دارند، اما ما چندین نمونه عکس از لوکیشن شمال و جنوب گذاشته ایم که با دیدن آن ها میتوانید بهتر تصمیم بگیرید. در ادامه بهترین لوکیشن عکاسی در گیلان، مازندران و… معرفی شده است.

 

معرفی ۷لوکیشن عکاسی در شمال ایران

 

۱-دریاچه سقالکسار گیلان از بهترین لوکیشن عکاسی در شمال

دریاچه سقالکسار گیلان از برترین لوکیشن های عکاسی در شمال و همچنین در ایران است. این منطقه که در ۱۵ کیلومتری رشت قرار دارد چشم انداز بسیار متفاوتی دارد.  البته بازدیدکنندگان در این منطقه زیاد است. که برای عکاسی میتوانید از قبل با یک آتلیه هماهنگ کنید تا برنامه ریزی شده تر در آنجا عکسبرداری کنید. جالب است بدانید که بسیاری از خوانندگان ایرانی کلیپ خودشان را در این دریاچه گرفته اند. اگر به عکس زیر دقت کنید، شاید به یادآورید.  برای ساخت کلیپ اسپرت عروس و داماد در شمال این لوکیشن عالی است.

دریاچه سقالکسار در شمال برای عکاسی

دریاچه سقالکسرا از لوکیشن های عکاسی در شمال.

تیم آتلیه عروس جردن، میتواند در این لوکیشن زیبا از شما کلیپ های فرمالیته و عکس های شیکی خلق کنید. برای اطلاع از خدمات عکاسی با ما به شماره 09173031171 تماس بگیرید

 

بهترین آتلیه عروس  را در اینستاگرام جردن دنبال کنید

 

جنگل های دالخانی از دومین لوکیشن در شمال برای عکاسی

دالخانی دهکده ای زیبا در جنگل های نزدیک شهر رامسر قرار دارد. این جنگل واقعا مثل بهشت میماند. زیبایی این جنگل به گونه ای است که پیش خود میگویید اگر این بهشت نیست، پس بهشت دیگر چگونه است! زمانی که ابرها پایی می آید و آب و هوا کمی همراه با نم میشود، باب عکاسی عاشقانه است. درختان و پیچ‌‌های جاده جنگل دالخانی عکس و کلیپ های عاشقانه را بسیار زیبا میکند.

لوکیشن عکاسی در شمال

لوکیشن عکاسی در شمال

لوکیشن عکاسی در شمال

روستای فیلبند از دیگر لوکیشن های برتر برای عکاسی های جذاب در شمال

روستا فیلبند ، از جمله لوکیشن های عکاسی نزدیک به تهران است که آدم با دیدن عکس هایش دوست دارد همین حالا به آنجا سفر کند. این روستا باب عکاسی های عاشقانه و دونفره است.  در این چند سال مشتریان جنوبی زیادی داشتیم برای ساخت کلیپ فرمالیته شان، روستای فیلبند را انتخاب کرده اند و واقعا کلیپشان زیبا، خاص و منحصر به فرد شده است. اگر شما هم با دیدن عکس های زیر وسوسه شدید که کلیپ فرمالیته عروسی تان را در این روستای فیلبند بگیرید، پس روی تجربه ما حساب کنید.

برای هماهنگی به شماره  09173031171  تماس بگیرید.

جنگل فیلبند برای لوکیشن عکاسی در شمال

جنگل فیلبند برای لوکیشن عکاسی در شمال

جنگل فیلبند برای لوکیشن کلیپ فرمالیته در شمال

باغ عمارت و عكاسى GT در شيرود مازندران

باغ عمارت عروس GT  در شمال کشور دارای لوکیشن های جذاب طبیعی و معماری مدرن برای عکسبرداری و فیلمبرداری عروس و دامادان عزیز است.

بهترین لوکیشن برای ساخت کلیپ عروسی در شمال

استخرگاه رودبار از دیگر لوکیشن های زیبا برای عکاسی در شمال

استخرگاه نام روستایی در شهر رودبار است که طبیعت بسیار بسیار بسیار زیبایی دارد. کلبه چوبی که وسط فضای سبز  و رود لذت حضور در آنجا و عکسبرداری را در آنجا چند برابر میکند. محیط این استخرگاه واقعا رویایی است.  بنابراین اگر قصد دارید یک کلیپ رویایی با خانواده و عاشقانه با همسر خود بسازید یا عکس هایی خاص داشته باشید ، حتماً سری به این روستا بزنید. البته میتوانید برای ساخت کلیپ فرمالیته در این منطقه با ما هماهنگ کنید. برای مشاوره رایگان با ما به شماره    09173031171 تماس بگیرید.

مطلب مرتبط: کلیپ فرمالیته کنار دریا 

بهترین لوکیشن برای ساخت کلیپ عروسی در شمال

استخر رودبار، از لوکیشن های عکاسی در شمال

استخر رودبار، از لوکیشن های عکاسی در شمال

استخر رودبار، از لوکیشن های عکاسی در شمال

 

قلعه رودخان از بکرترین لوکیشن عکاسی شمال

قلعه رودحان شناخته شده ترین لوکیشن در شمال است. این قلعه در 20 کیلومتری شهر فومن و بر فراز ارتفاعات جنگلی قرار دارد. این قلعه علاوه بر آنکه در فصل بهار و تابستان ، لوکیشن های جذاب هم در فصل پاییز و زمستان دارد. شما در هر فصل به قلعه رودخان بروید، میتوانید از فضای آن لذت ببرید. ساخت کلیپ عروسی، کلیپ عاشقانه دونفره، کلیپ اسپرت عروس و داماد و هر نوع کلیپ و عکس دیگری در این منطقه اگر با دوربین حرفه ای و تجهیزاتی مثل هلی شات انجام شود، واقعا میتواند برای شما یک تجربه فوق العاده لذت بخشی به ارمغان بیاورد.

لوکیشن عکاسی در شمال

ماسال از برترین لوکیشن ها برای عکاسی در شمال

ماسال شهر کوچکی در ارتفاعات کوه های تالش می باشد که بهشت طبیعت گردان ایران می نامیم. این شهر مکانی حیرت انگیز ، آرام و چشم نواز دارد که فضایی سرسبز، ابر آلود و جذاب را برای عکاسی ، ساخت کلیپ  فرمالیته عاشقانه برای شما به ارمغان می آورد. شک نداشته باشید که ساخت کلیپ در ماسال برای شما یک تجربه فوق العاده خواهد شد و تا یک عمر از دیدن آن لذت خواهید برد.

ساخت کلیپ در شمال یا جنوب؟ کدام بهتر است؟

عکاسی و فیلم‌برداری در طبیعت زیبای شمال و یا در صحرای زیبای جنوب، هر کدام سبب زیباتر شدن کلیپ فرمالیته شما میشود . شما عروس و داماد عزیز باید بهترین لوکیشن فرمالیته را از بین گزینه‌های شمال و جنوب انتخاب کنید . اما تصمیم شما هر چه باشد شما با اتلیه جردن بهترین آتلیه مخصوص عروس و داماد در سراسر ایران و خارج از کشور میتوانید لحظات زیبایی را ثبت کنید.

تیم آتلیه عروس جردن، میتواند در این لوکیشن زیبا از شما کلیپ های فرمالیته و عکس های شیکی خلق کنید. برای اطلاع از خدمات عکاسی با ما به شماره 09173031171 تماس بگیرید

 

بهترین آتلیه عروس  را در اینستاگرام جردن دنبال کنید

 

مزایای انتخاب لوکیشن فرمالیته عروسی در شمال کشور:

از لوکیشن‌های بسیار زیبا برای ساخت کلیپ فرمالیته، شمال کشور هست. عروس و دامادهای عزیز میتوانند با انتخاب تیمی حرفه‌ای، عکس‌های زیبایی در شهرهای گیلان، گلستان و مازندران ثبت کنند. طبیعت بسیار زیبای شمال با دارا بودن مکان‌های طبیعی و فوق‌العاده، کلیپ فرمالیته شما را تا حد زیادی عالی میکند. البته شما میتوانید با انتخاب لوکیشن فرمالیته عروسی در شمال کشور، با یک تیر دو نشون بزنید  و از هوای مطبوع آن نیز نهایت استفاده را ببرید.

تیم جردن با بهره‌گیری از بهترین فیلم‌برداران و عکاسان، ساخت کلیپ فرمالیته شما را به بهترین نحو انجام میدهد. این تیم سیار حرفه‌ای، به هر نقطه‌ای از ایران کلیپ زیبایی را برای شما خلق میکند.

کلیپ اسپرت عروس و داماد در شمال

لوکیشن جذاب برای عکاسی در شمال

 

لوکیشن فرمالیته عروس
لوکیشن در جاده های شمال

 

ٰست عکس دونفره در طبیعت

 

زیباترین لوکیشن‌ فرمالیته عروسی در شمال کشور:

از فصل‌های زیبا برای ساخت کلیپ فرمالیته اواخر بهار و اوایل تابستان است . در این زمان کمترین بارندگی اتفاق میفته و شما میتوانید بهترین عکاس‌ها و فیلم‌ها را ثبت کنید. به طور کلی مکان‌های دیدنی زیادی برای عکاسی و فیلم‌برداری در شمال کشور وجود د اردکه میتوانید آنها را انتخاب کنید . طبیعت زیبای دیلمان و آبشار زیبای لونک در سیاهکل، جنگل زیبای دالخانی در رامسر مازندران، روستاهای فیلبند و نور در استان مازندران و روستای ماسال در گیلان از نمونه‌های لوکیشن در شمال کشور هست.

از مکان‌های دیدنی دیگر می‌توان به قلعه‌رودخان فومن در گیلان، منطقه لیلاکوه لنگرود، تابستان‌نشین رودسر، تالاب انزلی، طبیعت بسیار زیبای ماسال و تالش، آبشار ویسادار تالش و منطقه سوادکوه مازندران اشاره کرد. همچنین مناطق دیدنی استان گلستان مانند آبشار کبودوال و زیارت، جنگل ناهارخوران و رنگو، دهکده جهان‌نما و جزیره آشوراده را می‌تونین برای لوکیشن فرمالیته در شمال کشور انتخاب کنید.

مزایای انتخاب لوکیشن فرمالیته عروسی در جنوب کشور:

یکی دیگر از لوکیشن‌های مناسب برای ساخت کلیپ فرمالیته عروسی که طرفداران خاص خودش را دارد، جنوب کشور است. جنوب کشور دارای لوکیشن‌های متفاوت‌تر از شمال کشور بوده و دارای کوه، کویر، دریای جنوب و دشت‌های زیبا است. یکی از بهترین مکان‌ها برای عکاسی و فیلم‌برداری، جزیره کیش و قشم است که تصاویر گرفته شده در آن بسیار عالی شده و باعث میشه که کلیپ شما  عزیز بسیار فوق‌العاده به نظر برسد.

 

لوکیشن فرمالیته عروس
لوکیشن عکاسی در جنوب

 

لوکیشن فرمالیته عروس
لوکیشن عکاسی در جنوب

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ویژه ساخت کلیپ در شمال یا جنوب کشور با ما به شماره 09173031171  تماس بگیرید.

چقدر این پست براتون مفید بود؟ 🙂

روی امتیاز کلیک کنید

میانگین امتیاز برای این پست 5 / 5. تعداد رای 4

امتیاز شما خیلی برای ما مهمه. پس ما رو مطلع کنید و امتیاز بدید.

2 در مورد “معرفی ۷ لوکیشن عکاسی در شمال – برترین لوکیشن های شمال برای عکاسی عاشقانه”

  1. شمال واقعا زیباست برای عکاسی. البته لوکیشن های جنوب هم قشنگه ولی سرسبز بودن شمال یه چیز دیگست. مرسی از محتوای خوبتون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا