باغ های عکاسی شیراز

معرفی بهترین باغ های عکاسی شیراز – ما در زیباترین لوکیشن شیراز عکاسی میکنیم

4
(9)

معرفی ۱۰ لوکیشن از باغ های عکاسی شیراز  جهت عکسبرداری از عروس و داماد

از مهم ترین فاکتورهای برای خلق عکس هایی منحصر به فرد و زیبا، پیدا کردن لوکیشن عکاسی است. در شیراز لوکیشن های زیبایی برای عکسبرداری از عروس و داماد وجود دارد که هر یک از آنها واقعا به طور جداگانه آنقدر زیباست که آدم انگشت به دهان میماند. حال شما شیرازی های خوش سلیقه اگر میخواهید با چند لوکیشن عکاسی شیراز آشنا شوید، ادامه مطلب را از دست ندهید.

مجموعه جردن به عنوان یکی از بهترین آتلیه های شیراز،  در این چند سال توانسته برای ساخت کلیپ حرفه ای عروسی و فرمالیته و عکس برداری خاص، جاهای لاکچری شیراز را پیدا کند از باغ های عکاسی شیراز گرفته تا لوکیشن خیابانی، ویلایی، فرمالیته و… همگی در این پست معرفی شده است.

 

با زیباترین و لاکچری ترین لوکیشن عکاسی عروس شیراز آشنا شوید

شهر شیراز جزو یکی از زیباترین شهرهای ایران و حتی جهان است. این شهر تاریخی و هنری مناطق زیبایی برای عکاسی دارد. برای مثال باغ های ارم، عفیف آباد، دلگشا، خانه نارنستان قوام، مسجد نصیرالملک، مجسید فروغ الملک، خانه زینت الملوک و… برای عکاسی عالی است. برای مثال میتوان به استایل مناسب در مسجد فروغ الملک عکس برداری کرد.

لوکیشن عکاسی در شیراز

اما قطعا این ها برای عکاسی از عروس و داماد مناسب نیستند. ما به دنبال جاهای لاکچری شیراز برای عکسبرداری از زوجین هستیم. حال بهتر است معطل نکنیم و با هم  به سراغ معرفی جاهای لاکچری شیراز و باغ های عکاسی شیراز میرویم.

 

باغ های عکاسی شیراز

نمونه کار آتلیه عروس جردن در یکی از لوکیشن های زیبای شیراز

نمونه کار آتلیه عروس جردن در یکی از لوکیشن های زیبای شیراز

نمونه کار آتلیه عروس جردن در یکی از لوکیشن های زیبای شیراز (اطراف شیراز)

نمونه کار آتلیه عروس جردن در یکی از لوکیشن های زیبای شیراز

نمونه کار آتلیه عروس جردن در یکی از لوکیشن های زیبای شیراز

نمونه کار آتلیه عروس جردن برای ساخت کلیپ در چند لوکیشن زیبای شیراز

 

باغ عکاسی ارغوان شیراز

از زیباترین باغ های عکاسی برای شات گرفتن از عروس و داماد، باغ عکاسی ارغوان در شیراز است. این باغ، از جذاب ترین مجموعه‌های عکاسی در این شهر به شمار می‌رود. البته این باغ فقط میزبان عروس و داماد نیست. برای عکاسی تولد، کودک و… هم عالی است.

آدرس باغ عکاسی ارغوان شیراز: مهدی‌آباد شیراز، بلوار قدوسی غربی، خیابان محلاتی شمالی، باغ‌های قصر دشت. عکس های زیر در باغ عکاسی ارغوان به عنوان یکی از بهترین لوکیشن های عکاسی در شیراز گرفته شده است. باید تاکید کنیم که ما صاحب باغ نیستیم، ما فقط در لوکیشن های خوب شیراز با درخواست شما خدمات عکاسی عروسی در شیراز را ارائه میدهیم. 

باغ عکاسی شیراز

عکاسی در لوکیشن باغ ارغوان شیراز

باغ عکاسی شیراز

عکاسی در لوکیشن باغ ارغوان شیراز

لوکیشت باغ ارغوان در شیراز برای عکاسی

اگر شما از باغ ارغوان برای عکاسی و فیلمبرداری فرمالیته در شیراز بسیار خوشتان آمده، میتوانید با هماهنگی ما با تیم خودمان به باغ عکاسی و هر جای دیگر که موردپسندتان واقع شده برویم  و کلیپ فرمالیته یا عکس های عاشقانه تان را در آنجا ثبت کنیم.. برای هماهنگی با ما به شماره  09173031171 تماس بگیرید.

باغ های عکاسی، در دسته لوکیشن های خوب برای ساخت کلیپ و عکس است. آتلیه جردن، لوکیشن های متعددی به شما پیشنهاد میدهد. 

ما در هر جا که دلتان بخواهد از شما و همسرتان کلیپ و عکس های زیبایی خلق میکنیم. 

دوستان عزیز، برای رزرو باغ های عکاسی با ما تماس نگیرید. ما فقط لوکیشن های مناسبی را پیشنهاد میدهیم که میتوانیم با هم به آنجا برویم. 

در واقع برای دریافت خدمات عکاسی در هر  لوکیشن دیگری میتوانید  با ما  09173031171 تماس بگیرید. برای رزرو باغ به طور شخصی، معذوریم.

لوکیشن عکاسی شیراز

عکاسی در لوکیشن قصردشت شیراز

عکس عروس و داماد

 

بهترین آتلیه عروس  را در اینستاگرام جردن دنبال کنید

 


باغ عکاسی نیلوفر شیراز از دیگر لوکیشن های پیشنهادی

از دیگر باغ های عکاسی از عروس در شیراز، باغ عمارت نیلوفر است. دیزاین این باغ عالی است و باب عکسبرداری از عروس و داماد است.

آدرس باغ عکاسی نیلوفر شیراز: شیراز، دو کوهک، کوچه لامپ سازی، اولین فرعی سمت چپ

یکی دیگر از لوکیشن ها برای عکسبرداری در شیراز، باغ وفا در شیراز است.

آدرس باغ وفا شیراز:

شیراز، دینکان، کوچه 15، باغ عکاسی وفا دینکان شیراز 09177111547

باغ عکاسی در شیراز

باغ عکاسی وفا در شیراز

باغ عکاسی در شیراز

باغ عکاسی وفا در شیراز

لوکیشت باغ وفا در شیراز برای عکاسی

لوکیشن باغ وفا در شیراز برای عکاسی از دیگر لوکیشن های پیشنهادی است. 

برای هماهنگی و ساخت کلیپ فرمالیته عاشقانه در شیراز و خلق عکس های زیبا در باغ وفا شیراز با ما به شماره 09173031171 تماس بگیرید.

دوستان عزیز، برای رزرو باغ های عکاسی با ما تماس نگیرید. ما فقط لوکیشن های مناسبی را پیشنهاد میدهیم که میتوانیم با هم به آنجا برویم. 

در واقع برای دریافت خدمات عکاسی در هر  لوکیشن دیگری میتوانید  با ما  09173031171 تماس بگیرید. برای رزرو باغ به طور شخصی، معذوریم.

 

بهترین آتلیه عروس  را در اینستاگرام جردن دنبال کنید

 

از دیگر لوکیشن های عکاسی در شیراز

از دیگر لوکیشن های جذاب برای عکسبرداری در شیراز خانه منطقی نژاد، باشگاه سوارکاری ماهان، باغ آتلیه عکاسی عروس غزل در زرقان شیراز،  باغ های قصردشت شیراز، باغ های روستای قلات و لوکیشن های خیابانی و طبیعی است.  برای مثال باغ های قصردشت و ویلاهایی که در آنجا قرار دارد، برای عکاسی واقعا زیباست. در آنجا ساده ترین ژست ها هم جذاب به نظر میرسد.

در روستای قلات جاهای بکر و زیبایی پیدا میشود که باب عکاسی و ساخت کلیپ فرمالیته در شیراز است. اطراف شیراز مانند هفت برم، دشت ارژن، دریاچه سد درودزن، تنگه دم اسب، روستای دشتک و… باب عکاسی های فرمالیته است.  ما در این مناطق جاهای خاصی را میشناسیم و میتوانیم زیباترین عکس ها را از شما خلق کنیم. آتلیه عروس شیراز جردن پیشنهادات جذابی برای شم دارد.

کلیپ فرمالیته

 

لوکیشن در کنار رودخانه و دریا

لوکیشن عکاسی خیابانی در شیراز

لوکیشن عکاسی خیابانی در شیراز

 

عکاسی در زیباترین باغ عمارت شیراز توسط جردن

تیم جردن بهترین باغ عمارت عکاسی برای ثبت بهترین عکس های عروس و داماد را برای شما انتخاب میکند. ما برای خلق زیباترین عکس از عروس و داماد در شیراز از تجهیزات هوایی همچون هلی شات و کرن استفاده میکنیم.  جردن به عنوان یکی از بهترین آتلیه های عکاسی در شیراز با دوربین های پیشرفته و تجهیزات مدرن در لاچری ترین و خاص ترین لوکیشن در شیراز تصاویر بی نظیری را از شما ثبت می کنند.

مطلب مرتبط:

مناطق طبیعی برای عکاسی در شیراز

 

دشت ارژن شیراز به خاطر محیط کوهستانی خود دارای جاذبه‌های بسیار زیبایی است و باب عکسبرداری در طبیعت است. در نزدیکی دشت ارژن دریاچه‌ای به همین نام قرار دارد که زیبایی این منطقه را دو چندان کرده و واقعا جذاب است. دشت لاله در نزدیکی دشت ارژن از بهترین لوکیشن ها برای عکاسی است. دشت گل نرگس در کازرون، دشت گل در استان فارس، دریاچه مهارلو و… از دیگر جاذبه های گردشگری و عکاسی است.

دشت لاله برای عکاسی

لوکیشن طبیعی برای عکاسی

 

لوکیشن طبیعی برای عکاسی

لوکیشن عکاسی خیابانی در شیراز

ایده های جلب برای ساخت کلیپ فرمالیته در شیراز

دوستان عزیز لازمه که اشاره کنیم که حتما لازم نیست باغ و عمارت کرایه کنید و در آن عکسبرداری نمایید. لوکیشن های جذاب زیادی در شیراز و اطراف آن وجود دارد که باب ساخت کلیپ فرمالیته است. از آنجایی که ما چندین سال است که در این حوزه فعالیت داریم، جاهای لاکچری، بکر، خاص زیادی را میشناسیم. حتی با ساده ترین لوکیشن ها میتوانیم عکس های خارق العاده ای از شما بگیریم. برای مثال میتوانیم به دریاچه مهارلو برویم و درآنجا صحنه سازی کنیم و دکور بسازیم. عکسبرداری در عصر و شب در آنجا عالی است.

مطالب مرتبط:

 

درخواست خدمات عکسبرداری و ساخت کلیپ عروسی و فرمالیته در شیراز

تا به اینجا با باغ های شیراز برای عکاسی و جذاب ترین لوکیشن عکاسی عروس شیراز آشنا شدید. تعداد باغ های عکاسی شیراز شاید زیاد نباشد، اما خود شیراز و اطراف آن جاهای بکر و زیبای زیادی دارد. برای مثال جاده شیراز-یاسوج، جاده هفت برم، خیابان های قصردشت باب لوکیشن عکاسی خیابانی در شیراز و استان فارس است.   حال شیرازی های گل گلاب، شما افراد خوش سلیقه، اگر قصد خواستار درخواست خدمات فیلمبرداری عروسی در شیراز و خدمات آتلیه شیراز هستید، میتوانید روی هنر و مهارت ما حساب کنید. ما برای عکاسی جاهای لاکچری و زیبایی در نظر داریم. حتی در ساده ترین لوکیشن، صحنه سازی میکنیم و عکس هایتان را آنقدر جذاب ثبت میکنیم که خودتان حیرت زده شویم. اکنون برای درخواست خدمات آتلیه شیراز جردن ما با تماس بگیرید. برای دیدن نمونه کارهای آتلیه جردن به اینستاگرام جردن سر بزنید.

 

 

چقدر این پست براتون مفید بود؟ 🙂

روی امتیاز کلیک کنید

میانگین امتیاز برای این پست 4 / 5. تعداد رای 9

امتیاز شما خیلی برای ما مهمه. پس ما رو مطلع کنید و امتیاز بدید.

5 در مورد “معرفی بهترین باغ های عکاسی شیراز – ما در زیباترین لوکیشن شیراز عکاسی میکنیم”

  1. من واسه عکاسی عروسیم دریاچه نمک رفتم توی پاییز یا اول بهار خیلی لوکیشن خوبیه

  2. سلام روزتون بخیر- کدوم از عکس ها تو پست عکاسی در باغ های شیراز کار خودتونه؟

  3. چقدر توی شیراز لوکیشن عکاسی خوب داریم. برای عکاسی توی باغ شیراز بایذ با شما هماهنگ کنیم؟

    1. با سلام . بله میتوانید برای سفارش کلیپ عروسی در باغ های عکاسی شیراز روی ما حساب کنید. برای هماهنگی با 09173031171 تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا