بهترین آتلیه وی آی پی

سفارش عکاسی از مراسم عقد | خدمات ویژه و منحصر به فرد برای فیلمبرداری و عکاسی از مراسم عقد

5
(3)

بهترین آتلیه برای عکاسی از مراسم عقد

ازدواج یکی از شیرین‌ترین اتفاقاتی زندگی است. به همین دلیل واقعا حیف است که از دوران تکرارنشدنی و بسیار هیجان انگیز عقد و عروسی عکس‌هایی ثبت نشود. به نظر خیلی از زوجین، عکاسی از مراسم عقد حتی از دیگر برنامه‌ها و رسم و رسومات برای برپایی جشن اهمیت بیشتری دارد. جالب است خیلی از زوجین به راحتی میتوانند قید جشن را بزنند؛ اما نمیتوانند از ساخت کلیپ و عکاسی از مراسم عقد محضری‌شان بگذرند. حال اگر چیزی به مراسم عقدتان نمانده و هنوز برنامه خاصی برای عکاسی مراسم عقد ندارید؛ پس لازم نیست نگرانی به دل خود راه بدهید. ما یعنی آتلیه جردن، شما را تنها نمیگذارد.

 

 

آتلیه جردن

 

عکاسی مراسم عقد محضری و جمع و جور و یا لاکچری

این روزها به دلیل شرایط نا به سامان شرایط اقتصادی، خیلی از زوجین از برپایی مراسم‌های لاکچری و تشریفاتی صرف نظر میکنند. در واقع چند سالی است که عقد محضری و مراسم‌های جمع و جور ترند شده، از سویی هم خیلی از افراد مراسم عقد لاکچری را از رسوم خود میدانند و نمیتوانند از آن بگذرند. اما در هر حال برای هر نوع مراسم عقد چه محضری، ساده و چه لاکچری و تشریفاتی، بی‌شک برنامه ای برای عکاسی مراسم عقد باید چیده شود.

علت ضرورت و اشتیاق شدید زوجین به ساخت کلیپ و عکاسی از مراسم عقد، این است که عکس‌های ثبت شده از عروس و داماد، عکس‌های سر سفره عقد و کلیپ‌ها از مهمان ها و لحظات عاشقانه زوجین، تنها یادگاری از روز ازدواج است. برای مثال دیدن کلیپی از لحظه بله گفتن عروس یا عکس‌های از لحظه قند ساییدن بر روی سر زوجین پس از گذشت سال‌ها واقعا لذت بخش است.

اگر نظر ما را میخواهید؛ هر جور شده، از مراسم عقد محضری حتی شده چند نمونه عکس‌هایی حرفه ای و باکیفیت بگیرید. عکس‌های روز عقد، باارزش‌ترین دارایی شما در آینده خواهد شد. اگر قصد دارید خدمات عکاسی مراسم عقد را به یک آتلیه بسپارید؛ اصلا نگران نباشید. ما میتوانیم باکیفیت ترین و خاص‌ترین خدمات عکاسی از مراسم عقدتان را با قیمتی استثنایی به شما عزیزان ارائه دهیم.

برای درخواست خدمات عکاسی مراسم عقد در تهران، شیراز، اصفهان، کیش، قشم، بوشهر و دیگر شهرها با آتلیه جردن به شماره 09173031171 تماس بگیرید. 

 

عکاسی مراسم عقد

 

 برای داشتن عکس و کلیپ پراحساس، جذاب و رمانتیک روی ما حساب کنید

آتلیه جردن، به عنوان آتلیه ای که سال‌ها در حوزه ساخت کلیپ و عکس برداری از مراسم عقد، نامزدی و عروسی تجربه دارد؛ میتواند بهترین گزینه برای شما زوجین خوش سلیقه و خوش فکر باشد. ما با کمک عکاسانی حرفه ای، خلاق و تحصیل کرده، عکس‌های زیبایی از مراسم عقدتان ثبت میکنیم.

تعداد تجهیزات و امکانات پیشرفته ما برای فیلم برداری و عکاسی از مراسم عقد زیاد بوده و با استفاده از جدیدترین متدهای عکاسی، طبق خاص‌ترین ژست‌های اروپایی و نچرال، لحظات شیرین عقد شما را به زیباترین حالت ممکن ثبت میکنیم. در ادامه  چند نمونه تصاویری از انواع ژست عکاسی سفره عقد با فیگورهای خاص، اروپایی و باکلاس را با هم میبینیم.

 

مطالب مرتبط:

 

عکاسی ار مزاسم عقد
عکس از حلقه ازدواج به طور خاص

 

عکاسی مراسم عقد
عکس از لحظه امضا کردن سند ازدواج

عکاسی از تمام لحظات مراسم عقد توسط چندین عکاس

خود مراسم عقد بخش‌های متعددی دارد و باید از هر لحظه عکس و فیلم گرفته شد. قطعا خود خانواده عروس و داماد فرصتی برای چنین کاری ندارند. پس بهتر است که برای عکاسی و ثبت لحظه آماده شدن سفره عقد، آماده شدن خود عروس و داماد، لحظه ورود مهمان‌ها،  خواندن خطبه عقد و امضا بر روی سند ازدواج، زمان پاشیدن شکر به سر عروس و داماد، لحظه هدیه دادن و از عکاسانی حرفه ای کمک گرفته شود. برای چنین کار تخصصی و حساس، آتلیه جردن با بیش از ۱۰ سال سابقه بهترین انتخاب برای شما است.

آتلیه جردن از عکس‌های زیبایی از مهمان‌ها، عروس و داماد، خانواده‌های درجه یک زوجین، تمام لحظات شیرین مراسم عقد، از دسته گل به همراه عروس  با ژست‌های مختلف، خیلی حرفه ای و منحصر به فرد خلق میکند. با آتلیه جردن و دریافت خدمات عکاسی از مراسم عقد، اولین لحظات عاشقانه ازدواج و اولین لحظه با هم‌ بودن به طور رسمی را برای همیشه جاودانه کنید.

 

عکاسی مراسم عقد
عکس از لحظه عاشقانه و شاد زوجین در مراسم عقد با ژست رئال

عکس‌هایی که از مراسم عقد گرفته میشود عبارتند از:

  • عکاسی از حلقه عروس و داماد با ژست های جذاب و رئال
  • ثبت لحظات شیرین از خطبه عقد و لحظه امضا کردن عروس و داماد
  • گرفتن عکس های دو نفره و دسته جمعی
  • ثبت عکس های خبری از حضاران به طور طبیعی و رئال
  • گرفتن عکس قدی از عروس و داماد
  • عکس از سفره عقد
  • فیلم برداری و عکاسی از تمامی لحظات ناب مراسم عقد
  • عکاسی ژستیک از عروس داماد
  • و…

 

دریافت خدماتی خاص با قیمتی استثنایی از اتلیه جردن

عکاسان آتلیه جردن، در حین مراسم عقد از سوژه‌های ناب و طبیعی عکس برداری میکند. به طوری که زوجین بعد از دیدن آن‌ها شگفت زده و احساساتی میشود. برای مثال عکس برداری از حس پدر و مادر در زمان جاری شدن اشک شوقشان بسیار رمانتیک است؛ یا عکاسی از عشق و نگاه آقا داماد در زمان بله گفتن عروس خانم واقعا زیبا است. تمام این به قول معروف شکار میشود. و این تخصص عکاس است که چگونه لحظه‌ها به زیبایی شکار کند.

حال شما زوجین خوش سلیقه ای که قصد دارید لحظات ناب و عاشقانه تان را ثبت کنید؛ پس روی تخصص، هنر و دانش عمیق تیم جردن به عنوان جردن بهترین آتلیه ایران فیلم و عکس عروسی  حساب کنید. ما با قیمتی مناسب، زیباترین عکس‌ها را خلق میکنیم. برای دیدن نمونه کارهای مجموعه جردن بهترین  آتلیه های شیراز، نمونه کارهای آتلیه جردن تهران، مشهد و… به اینستاگرام  اتلیه جردن ما و نمونه کارها در سایت رجوع کنید.

فیلمبرداری از مراسم عقد

برای اطلاع از هزینه عکاسی مراسم عقد، جزئیات دقیق از روند خدمات فیلمبرداری مراسم عقد، خدمات عکاسی عقد محضری و… با شماره 09173031171  تماس بگیرید.

لیست خدمات فیلمبرداری مراسم عقد توسط آتلیه جردن

به جز خدمات عکاسی عقد محضری و جشن مراسم عقد، خدمات فیلمبرداری به صورت ویژه از سوی آتلیه جردن در سراسر کشور، یعنی در هر شهری که سکونت دارید، ارائه میشود. این خدمات شما، فیلمبرداری با کرین، فیلم برداری با هلی شات، فیلمبرداری از لحظه بله گفتن عروس و داماد، قند سابیدن، لحظات روبوسی و احساسی شدن خانواده و عروس و داماد، لحظه بوسیدن و بغل کردن یکدیگر، فیلمبرداری از سفره عقد  و… است.

هزینه آتلیه عقد با کیست؟

یکی از سوالات رایج، این است که هزینه آتلیه عقد با کیست؟ در جواب باید بگوییم که در شهرها رسم و رسومات با هم متفاوت است. برخی بر عهده خانواده عروس میدانند و برخی داماد. اما بهتر است همه چیز توافقی و وجدانی پیش رود. این که اول کار سر هزینه ها بحث شود، خوب نیست. عروس و داماد با هم میتوانند خرج و مخارج عروسی و عقد را پرداخت کنند.

عکس عقد فیک یعنی چه؟

یکی از خدماتی که بسیار باب شده،  عکس عقد فیک است. منظور از عکس عقد فیک، عکس هایی است که با کمک اتلیه و تیم طراحی، دکوری به عنوان سفره عقد مهیا میشود و عکس های زیبایی به شکل فرمالیته و فیک سر سفره عقد با استایل مناسب ثبت میشود. این خدمات برای کسانی است که به هر دلیل عکاسی از مراسم عقد محضری و مراسم عقد را فراموش کردند یا دوباره میخواهند خاطره سازی کنند و یا قصد ندارد در روز عقد، تیم عکاسی به محل بیایند. اما در کل بهتر است همه چیز واقعی و رئال باشد. سعی کنید قبل از رسیدن تاریخ عقدتان، با یک آتلیه هماهنگ کنید. برای اینکار ما آماده هستیم.

 

 

 

چقدر این پست براتون مفید بود؟ 🙂

روی امتیاز کلیک کنید

میانگین امتیاز برای این پست 5 / 5. تعداد رای 3

امتیاز شما خیلی برای ما مهمه. پس ما رو مطلع کنید و امتیاز بدید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا