خلاقیت در عکاسی عروس

سوژه خلاقانه عکاسی عروس – خلاقیت در عکاسی عروسی

5
(1)

سوژه های خلاقانه برای عکاسی عروس

برای عکاسی عروس، چیزی که خیلی خیلی به نوبه خودش اهمیت دارد و باعث خاص شدن عکس ها میشود، ایده های خلاقانه و سوژه های ناب است. قطعا تجهیزات عکاسی، مهارت عکاس، لوکیشن عکاسی و… بسیار مهم است. در کنار آن عکاسان و فیلمبرداران، باید در مورد سوژه های خلاقانه عکاسی عروس فکر کنند و حتی برای ساخت کلیپ از سناریوهای خلاق گونه استفاده کند. آتلیه عروس جردن، نیز به خوبی این موضوع مهم را درک کرده و برای ساخت کلیپ، ساخت آلبوم عروسی، عکسبرداری از مراسم عروسی و… از سوژه های خلاقانه ای استفاده میکند. به طوری که مخاطب با دیدنش، لذت میبرد و پیش خودش میگوید «عجب عکس ها و فیلم هایی» 🙂

حال اگر شما خودتان عکاس هستید و یا میخواهید با عشق خود، کلیپ بسازید و عکس داشته باشید، به منبع خیلی خیلی خیلی خوب و حرفه ای رسیده اید. اغراقی در کار نیست. ما یعنی آتلیه جردن، کارمان را بیش از ده سال است که شروع کرده ایم و خدمات ویژه ای برای عکاسی از عروس و داماد با طعم خلاقیت و جذابیت ارائه میدهیم. ما برای تک تک مراجعه کنندگان و زوج های عاشق سناریوهای خلاقانه ای در ذهن داریم. عکس های عروس و داماد، هر یک از سوژه های نابی برخوردار شده اند. خلاقیت در عکاسی عروسی ما موج میشود. البته خلاقیت باید جوری باشد که توی ذوق نزند و حرفه ای پیاده سازی شود.

 

اکنون برای درخواست خدمات ویژه عکاسی خلاقانه و ساخت کلیپ خلاقانه با سناریو جذاب، با ما تماس بگیرید. جردن کارش شکار کردن سوژه های خلاقانه برای عکاسی عروس است.

خلاقیت در عکاسی عروس

مهم ترین نکات  مهارت عکاس برای گرفتن عکس های خلاقانه از عروس و داماد

یکی از مهم‌ترین مهارت‌های عکاسان و فیلمبرداران، داشتن ذهنی خلاقانه، پر از ایده و فکری باز است. درست است که مهارت و دانش در عکاسی، میزان نو، شناخت لنزها، حرکت دوربین و… مهم است اما همه اینها در کنار ذهنی خلاقگونه و باز به چشم می آید.  چشم عکاس و فیلمبردار باید تیز باشد. تیزبین بودن یکی از مهم ترین ویژگی های عکاس است. تیزبین بودن بعنی اینکه بتواند در لحظه های جذاب و اتفاقی و یه قول معروف یهویی که رخ میدهد را شکار کند و صحنه هایی جذاب بسازد.

علاوه بر این  سرعت عمل بسیار بالا برای عکاسان خیلی مهم است. عکاس باید هر لحظه باید هنگام عکاسی خلاقانه، فیلمبرداری  حواسش به اطراف باشد تا اگر سوژه جذابی دید، سریعا عکس‌برداری کند یا ضبط کند.  عکس‌های اصطلاحا یهویی و بدون آمادگی قبلی، حس و حال دیگری دارند و می‌توانند برای عروس و داماد به‌شدت جذاب باشند. عکس های لحظه ای خلاق به نظر میرسند. برای مثال اگر در فضای باز و طبیعت قرار است عکسبرداری و کلیپ ساخته شود، عکاس حواسش باید حتی به حرکت پرنده ها در آسمان، شکل ابرها، بادی که میوزد، نوری که در لحظه ای زیبا به صحنه یا چهره برخورد میکند و… باشد.

خلاقیت در عکاسی عروسی، چیز عجیبی نیست. کافیست عکاس حواسش جمع و جور باشد، ذهنی باز داشته باشد و از لحظه های به اصطلاح یهویی بهترین استفاده را ببرد، دکور خلاقانه ای بسازد و ژست های مصنوعی انتخاب نکند.  در ادامه چند نمونه عکس خلاقانه از عروس و داماد میبینیم.

 

لینک و مطالب پیشنهادی:

 

خلاقیت در عکاسی عروسی – توجه به نورهای لحظه ای در زمان عکاسی – تابش نور به چهره عروس و داماد میتواند عکس را جذاب به نظر برساند.

 

بادی که لحظه ای میوزد و باعث حرکت تور عروس خانم میشود، سوژه خلاقانه ای به نظر میرسد.

 

فید کردن یا همان تار کردن صحنه هایی از عکس، برای جلب توجه به بخش خاصی از عکس نوعی خلاقیت در عکاسی عروس است.

داشتن یک سناریو جذاب مانند لحظه آماده شدن عروس همراه ساقدوس و افراد دیگر مثل آرایشگر و… به کلیپ و عکس های عروسی جذابیت میدهد.

 

ساخت دکوری خلاقانه برای ساخت کلیپ رئال بسیار مهم است. در عکس بالا همه چیز توسط جردن  از قبل ساخته و برنامه ریزی شده،  اما انگار تمامی بخش ها واقعی و در لحظه اتفاق افتاده.

داشتن ایده هایی خلاقانه مثل عکاسی سفرگونه در دشت و جاده خیلی جذاب است.

مطالب پیشنهادی:

 

برای درخواست خدمات عکاسی خلاقانه از عروس و داماد، ساخت کلیپ عروسی خلاق و… با ما به شماره زیر تماس بگیرید. 

 09173031171

چقدر این پست براتون مفید بود؟ 🙂

روی امتیاز کلیک کنید

میانگین امتیاز برای این پست 5 / 5. تعداد رای 1

امتیاز شما خیلی برای ما مهمه. پس ما رو مطلع کنید و امتیاز بدید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا