آلبوم عروسی اتلیه جردن

آتلیه عکاسی عروسی – خدمات عکاسی از عروس و داماد – آتلیه عروسی

5
(1)

خدمات ویژه و خاص عکاسی عروس را از جردن دریافت کنید

یکی از برنامه های ویژه ای که هر عروس و داماد و هر زوجی برای آن برنامه ریزی میکنند و از ماه ها قبل پول خود را برای آن پس انداز میکنند؛ عکاسی عروسی است. جالب است بدانید که چه زوج هایی که قصد برگزاری مراسم دارند و چه آنهایی که ندارند، بدون شک تمایل زیادی دارند عکس و کلیپ بسازند. آن هایی که قصد برگزاری جشن عروسی ندارند، لباس فرمالیته عروسی بر تن میکنند و خدمات عکاسی عروسی را دریافت میکنند، آن هایی هم که قصد دارند ازدواج خود را جشن بگیرند، علاوه بر عکاسی از مراسم عروسی، خدمات عکاسی از عروس و داماد به شکل فرمالیته نیز دریافت میکنند. در هر حالت، جردن برای زوج های عزیز، ایده های نابی برای ارائه خدمات عکاسی عروسی در نظر دارد. در ادامه چندین نمونه عکاسی عروس که توسط تیم حرفه ای جردن، به ثبت رسیده، درج شده است.


 

وظیفه آتلیه عروسی چیست؟

یکی از مهم ترین کار های عروسی، ثبت لحظات دلنشین روز پیوند زوجین می باشد. بنابراین انتخاب یک آتلیه عروسی خوب برای ثبت لحظات شما بسیار حائز اهمیت است.یک  آتلیه عروسی که وظایفی نظیر عکس برداری، فیلمبرداری، ادیت و ساخت کلیپ را بر عهده دارد، باید بتواند مطابق با سلیقه، استانداردهای روز، اصول و ترفندهای جالب و خلاقانه خدمات متنوعی را ارائه دهد.

آتلیه جردن

برای مثال فیلمبردار و  عکاس آتلیه عروسی باید از زوجین حین ورودشان به تالار، رد و بدل کردن حلقه، بریدن کیک، رقص دونفره، در آغوش کشیدن همدیگر، بوسه زدن، احساسی شدنشان و… عکس برداری و فیلمبرداری کند. به طور معمول عکاس از صبح عروسی تا آخرین لحظلات با عروس و داماد همراه است. در آخر مجموعه ای از عکس های به یادمانی در قالب آلبوم در اختیار عروس و داماد قرار می گیرد. البته عکاس عروس باید عکس هایی فرمالیته قبل از عروسی نیز از زوجین بگیرید.

علاوه بر این، آتلیه عروسی باید کارهای حول محور عکاسی و فیلمبرداری را با عروس و داماد هماهنگ کند. کار هایی نظیر هماهنگی برای جلسات عکاسی، انتخاب مدل لباس فرمالیته، فیلمبرداری و برنامه ریز عروسی زیر نظر آتلیه عروسی انجام می شود.

 

 اینستاگرام جردن 

 

مهم ترین نکته برای انتخاب آتلیه عکاسی عروس

یکی از فاکتورهای مهمی که در انتخاب آتلیه بسیار اهمیت دارد، دیدن نمونه عکس عروسی است. اگر شما قصد دریافت خدمات از بهترین آتلیه ایران را دارید، قبل از اینکه متوجه شدید که آتلیه دارای مجوز فعالیت است، باید به سراغ مشاهده نمونه عکس‌ها به عنوان نمونه کارشان بروید. با بررسی نمونه کار از آتلیه عکاسی عروسی میتوانید تصمیم درستی بگیرید.

حال شما دوستان عزیز، زوجین خوش سلیقه و خوش فکر برای مشاده نمونه کارهای آتلیه عروس جردن در ادامه همراه ما باشید. تمامی عکس‌هایی که در این سایت مشاهده میکنید، همگی توسط خود آتلیه عکاسی عروسی جردن گرفته و ادیت شده است. ما با افتخار، تا به امروز توانسته ایم در سراسر ایران، خدمات عکسبرداری و خدمات فیلمبرداری ساخت کلیپ عروسی را با رضایت کامل مشتریان عزیز ارائه دهیم. اکنون اگر میخواهید بیشتر روش کار ما و نمونه کار خدمات عکاسی عروسی آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه ما باشید.

نمونه کار آتلیه جردن به عنوان یکی از بهترین آتلیه عروس در تهران

ما به واسطه رضایت مشتریان عزیز و اعتماد آنان بوده که تا به الان ناممان در لیست آتلیه عکاسی حرفه ای در ایران قرار گرفته، حال شما برای اینکه با ما بیشتر آشنا شوید میتوانید به اینستاگرام جردن رجوع کنید یا  به شماره 09173031171  تماس بگیرید.


آتلیه عروسی جردن برای ارائه خدمات ویژه عکاسی عروس و داماد در انواع سبک های عکاسی عروسی با مناسب ترین هزینه آماده است.  اعضای تیم ما تمامی دوره های آموزش عکاسی عروس و داماد را به طور ویژه، کاملا تخصصی را گذرانده اند و همراه با ایده های ناب، خاص و پیشرفته ترین تجهیزات از شما عکس های زیبایی ثبت میکنند.  شما از طریق شماره ای که در  سایت آتلیه عکاسی جردن درج شده میتوانید با ما در تماس باشید.


 

با مشاهده چند نمونه عکاسی از عروس و داماد توسط جردن، خودتان قضاوت کنید

اولین قدم برای انتخاب یک آتلیه عروسی حرفه ای، دیدن نمونه کار آن‌ها است. با مشاهده نمونه کار آتلیه عکاسی عروسی میتوان قضاوت کرد و حرفه و تخصص آتلیه را زیر ذره بین برد. در ادامه چند نمونه عکس آتلیه عروسی جردن را خودتان مشاهده  و قضاوت کنید.

نمونه عکس رئال و جذاب در لوکیشنی خاص

به مخاطب با دیدن عکس زیر، بی‌شک حس شادی و رئال گونه دست میدهد. این نمونه عکس از آتلیه عکاسی عروسی جردن، با دوربین حرفه ای در لحظه به طور خیلی هوشمندانه گرفته شده است.

آتلیه عروسی

 

نمونه عکاسی عروس با سوژه عروس به همراه ساقدوشان

آماده کردن عروس به کمک ساقدوشان سوژه بسیار جذاب برای عکاسی عروس است. همانطور که در نمونه عکس آتلیه عروسی جردن مشاهده میکنید، چند ساقدوش با استایل مناسب و یک رنگ در حال صحبت و آماده کردن عروس هستند که به صورت حرفه ای توسط عکاس جردن با ژست‌های رئال طور، عکسبرداری شده است. دیدن چنین عکس‌هایی، بسیار مخاطب را تحت تاثیر قرار داده و او را احساسی میکند. اینگونه سوژه‌ها باب کلیپ‌های رمانتیک است.

عکاسی عروسی

نمونه عکاسی عروس فرمالیته جذاب و منحصر به فرد

عکس زیر در یکی از دشت‌های معروف ایران گرفته شده است. اینگونه لوکیشن‌ها خوراک عکسبرداری فرمالیته است. در این نمونه عکاسی آتلیه عروسی جردن به خوبی مشاهده میکنید که خبری از ژست‌های مصنوعی نیست. ژست عروس و داماد رئال و اروپایی است. نحوه نورپردازی هم که عالی است. نور خورشیدی که در عکس دیده میشود باعث جذاب شدن صحنه شده است.

کلیپ فرمالیته

نمونه عکس عروسی جردن با سوژه آتش بازی در شب

یکی از خدمات ویژه آتلیه جردن، ایجاد صحنه سازی آتش بازی و عکسبرداری در شب است. برای مثال نمونه عکس زیر، در شب  توسط آتلیه جردن گرفته شده است. لازم به ذکر است که تیم طراح جردن، به صورت حرفه ای دکوری فوق العاده خاص را طراحی کرده و محیط را برای عکسبرداری فرمالیته مهیا میکند. ما با کمترین هزینه عکاسی عروسی میتوانیم چنین عکس های زیبایی از شما به ثبت برسانیم.

سفارش کلیپ فرمالیته عروسی در تهران

نمونه عکسبرداری از مراسم عقد در لحظه خطبه و امضا کردن

در دو نمونه عکس زیر، به صورت حرفه ای و جالب از مراسم عقد زوجین عکسبرداری شده است. باز هم مشاهده میکنید که عروس و داماد ژست مصنوعی به خود نگرفته و واقعا در چهره آن‌ها خوشحالی و خنده واقعی و رئال موج میزند.

عکاسی مراسم عقد

عکاسی مراسم عقد

نمونه عکس تکی از عروس خانم به صورت اروپایی

جدا از عکس‌های فرمالیته، تیم جردن با دوربین‌های حرفه ای و تجهیزات سینمایی مانند هلی شات، شیدر، کرین و… عکس‌های حرفه ای از عروس و داماد میگیرد. برای مثال، عکس زیر گویا تخصص و هنر ما در عکسبرداری است.

مطلب مرتبط: نمونه عکاسی از چهره عروس 

آتلیه عروس جردن

عکاسی از عروس و داماد در لوکیشن های جذاب و خاص

در نمونه عکس زیر، خاص بودن سوژه و نورپردازی حرفه ای را به خوبی احساس خواهید کرد. چنین عکس فرمالیته برای مخاطب بسیار جذاب است. کمتر آتلیه ای پیدا میشود که به خودش برای ایجاد سوژه‌های ناب و ساخت دکورهای دردسرساز به زحمت بیندازد.

بهترین آتلیه ایران

نمونه عکاسی از عروسی جردن به صورت مینیمال

در نمونه آلبوم زیر، چند عکس از عروس و داماد در بهترین عمارت تهران گرفته شده است. ژست‌ها کاملا اروپایی، نور صحنه عالی و چینش عکس‌ها زیبا است. عکس‌ها در عین سادگی بسیار شیک است. این نمونه عکس های مینیمال بسیار بین زوجین ترند و پرطرفدار شده است.

آلبوم عروسی اتلیه جردن

نحوه تشخیص نمونه کار عکاسی عروسی یونیک از غیرواقعی

 متاسفانه بسیاری از آتلیه‌های عروسی، از پینترست و سایت های خارجی و یا با ادیت عکس‌های دیگر آتلیه ها برای خود نمونه کار تولید میکنند. به همین دلیل در زمان مشاهده نمونه عکاسی عروسی باید از واقعی و یونیک بودنشان اطمینان پیدا کنید. شاید کمی اینکار سخت به نظر برسد. اما در هر حال باید دقت زیادی خرج بدهید و نمونه کار زیادی درخواست کنید. با دیدن عکس‌ها، به امضای کار یعنی آن فوت و فنی که در تمامی عکس ها رعایت شده پی خواهید برد.

 

دریافت خدمات عکس برداری از عروس و داماد + فیلمبرداری

تا به اینجا چند مورد نمونه عکس آتلیه عروسی جردن را مشاهده کردید. از آنجایی که دستمان برای انتشار عکس هایی که پوشش عروس خانم ها برای نمایش عموم با قوانین اسلامی مغایرت دارد، لذا برای دیدن نمونه کار آتلیه دیگر میتوانید با ما در ارتباط باشید و بعد از تصمیم گیری، خدمات ویژه خود را از ما دریافت کنید. ما برای شما زوجین خوش سلیقه ایده‌های نابی در ذهن داریم. برای اینکه آلبوم عروسی خود را در چشم مخاطب نامبرِوان کنید، روی تخصص  و هنر جردن به عنوان بهترین آتلیه عروس در ایران همه جوره حساب کتید. اکنون برای اطلاع از قیمت پکیج عروسی و خدمات عکسبرداری توسط تیم حرفه ای جردن میتوانید با ما به شماره 09173031171 تماس بگیرید.

 

چقدر این پست براتون مفید بود؟ 🙂

روی امتیاز کلیک کنید

میانگین امتیاز برای این پست 5 / 5. تعداد رای 1

امتیاز شما خیلی برای ما مهمه. پس ما رو مطلع کنید و امتیاز بدید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا