لوکیشن عکاسی عروسی در ایران

خاص ترین لوکیشن عکاسی در ایران – ۱۵ مکان عکاسی برای عکاسی عروسی و عقد

1
(1)

پیشنهادات خاص و منحصر به فرد به عنوان لوکیشن عکاسی عروسی

یکی از مهم ترین فاکتورها برای ساخت کلیپ و عکسبرداری از عروس و داماد، بی شک لوکیشن عکاسی عروسی است. لوکیشن عکاسی عروس و داماد مسئله خیلی خیلی مهمی است و باید هوشمندانه انتخاب شود. هر عکاسی باید چندین لوکیشن عکاسی در ایران را بداند تا متناسب با سلیقه افراد مناسبتریش را انتخاب کند. البته سلیقه زوجین هم بسیار اهمیت دارد. برای مثال ممکن است، لوکیشن کویر برای عکاسی عروس که بسیار خاص است، مورد پسند همه نباشد. یا برعکس لوکیشن دریا برای عکاسی عروسی که بسیار ترند است، برحی نپسندند. البته نکاتی مثل آب و هوا لوکیشن، استایل زوجین، زمان فرا رسیدن مراسم عروسی، تجهیزات و… برای ساخت کلیپ و عکاسی بسیار اهمیت دارد. برای مثال اگر چند روزی به مراسم ازدوجتان نمانده، بهتر است برای ساخت کلیپ در شهر خود لوکیشن مناسبی انتخاب کنید. اینکه از شمال به جنوب بروید یا برعکس از جنوب به شمال بروید تا کلیپ عروسی فرمالیته بسازید، ممکن است در درقیقه ۹۰ استرس زا باشد. اگر علاقه زیادی به ساخت کلیپ فرمالیته کنار دریا دارید، باید از چندین هفته برنامه ریزی کنید. 

حال پیشنهاد میدهیم که از همین حالا آستین هایتان را بالا بزنید و برای ساخت کلیپ فرمالیته در بهترین لوکیشن ایران جهت عکاسی عروسی و فیلمبرداری آماده شوید. ما همه جوره به شما کمک میکنیم. ما  با پیشرفته ترین تجهیزات سینمایی برای عکسبرداری و ساخت کلیپ به لوکیشن های خاص در ایران میرویم.

برای ما فیلمبرداری در آن سر دنیا کار سختی نیست چرا که تجربه داریم و در سراسر کشور، خدمات وسیعی ارائه داده ایم. حال به سراغ اصل مطلب میرویم و با هم بهترین لوکیشن های عکاسی عروسی میرویم.

معرفی ۱۵ لوکیشن عکاسی در ایران

آیا لوکیشن مناسب خود را برای عکاسی عروس و داماد انتخاب کرده‌اید؟  تمایل دارید برای عکاسی روز عروسی خود به جنگل بروید یا دریا؟ علاقه شما به منظره‌هایی همچون کویر بیشتر است یا منظره‌های سرسبز جنگلی؟ به طور کلی انتخاب مکان مناسب عکاسی  عروس و داماد بسیار گسترده و متنوع می‌باشد. نکته حائز اهمیت این است که مکانی را انتخاب کنید که برایتان بسیار جذاب و دلنشین است. تا با نگاه کردن به عکس‌های روز عروسی خود، از دیدن آنها لذت ببرید و احساس خوشایندی درونتان احساس کنید. در ادامه بیش از  ۱۵ لوکیشن عکاسی در ایران معرفی شده. هر یک از آنها واقعا جذابیت زیادی دارند و واقعا بکر هستند. لوکیشن ها باب فیلمبرداری فرمالیته عروس و داماد است.

لوکیشن عکاسی در ایران

 

فضای طبیعت، بهترین گزینه به عنوان لوکیشن عکاسی عروسی

فضای طبیعت و مانند دشت، جنگل، کویر، دریا، ساحل، کوهستان، روستا و… بهترین لوکیشن ها برای عکاسی عروسی هستند. در نظر داشته باشید که در ایران مکان‌ها و لوکیشن های بسیار جذابی وجود دارد. که شما می‌توانید با صرف هزینه‌های متغیر یکی از این گزینه‌ها را انتخاب کنید. تا به عکاسی عروس و داماد بپردازید. امروزه بسیاری از عروس‌ها و دامادها هستند که برای عکاسی روز عروسی هزینه‌های هنگفتی را پرداخت می‌کنند. تا به کشورهای خارجی سفر کنند. توصیه می‌کنیم از پرداخت چنین هزینه اضافی دست بکشید. چرا که در ایران محیط‌های بسیار جذابی وجود دارد. که پاسخگوی نیاز شما است.

گوشه گوشه ایران ، منظره‌ای کمیاب از جلوه‌های طبیعی به تماشا گذاشته شده است. از کوهستان پر ابهت زاگرس و دشت های پر از گل لاله، آفتاب گردان، نرگس، رشته کوه‌های سبز و مه آلود البرز گرفته تا دریاها و دریاچه‌ها، تالاب و مرداب و کویر و جنگل های سرسبز شمال و غار و مناظر جذاب جنوب کشور و… همگی برای عکسبرداری واقعا محشر هستند.  عکاسی در طبیعت برای عروس و داماد و زوج های عاشق برای ما هم لذت بخش است. قشنگ ترین عکس ها را میتوان در دل کویر ایران یا دشت و دریا زیبای ایران همراه یک زوج عاشق با ژست های طبیعی خلق کرد. در ادامه چند مورد از بهترین لوکیشن عکاسی در ایران معرفی شده است. 

ساحل زیبای بندر کنگان بهترین لوکیشن عکاسی در ایران

شبیه سازی برای عکاس در ساحل زیبای بندر کنگان به عنوان یکی از بهترین لوکیشن های عکاسی در ایران

لوکیشن عکاسی در ایران

 

شبیه سازی ساحل دریای شمال، از بهترین لوکیشن های عکاسی ایران

نظرات عکاسی عروسی

نمونه کار تیم جردن برای عکاسی لب دریا ( دریا شمال به عنوان محبوب ترین لوکیشن عکاسی در ایران)

لوکیشن عکاسی در ایران

عکاسی در شمال کشور توسط تیم جردن

عکاسی عروسی جردن

عکاسی در کنار یکی از برکه های معروف ایران توسط جردن

لوکیشن عکاسی در ایران

دریاچه مهارلو که در نزدیکی شیراز است و یکی از شگفت‌انگیزترین تصاویر طبیعی است و جزو لوکیشن های عکاسی عروسی است.

 

چشمه باداب سورت برای عکاسی در ایران

چشمه باداب سورت- بهترین لوکیشن عکاسی در ایران که نزدیک تهران است.

دشت شقایق‌ سوباتان لوکیشن عکاسی در ایران

دشت شقایق‌ سوباتان از شاهکارهای دیگر است که عکاسی در آنجا بسیار منحصر به فرد خواهد شد.

ژست عروس داماد در باغ

عکاسی از عروس و داماد در عمارت های شیک ایران (نمونه کار آتلیه جردن)

جردن بهترین آتلیه فیلمبرداری عروسی در باغ

نمونه کار جردن در یکی از بهترین لوکیشن های عکاسی عروسی در ایران

اگر شما هم دلتان میخواهد با عشق زندگی خود در یکی از لوکیشن های زیبای ایران عکس و کلیپ بسازید، پس روی دانش و حرفه ما حساب کنید.

شماره تماس جهت درخواست خدمات و مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت خدمات عکاسی در ایران :09173031171

لوکیشن عکاسی در ایران اصفهان

در خانه مشیرالملک انصاری در شهر اصفهان  میتوان خاص‌ترین عکس‌ها را خلق کرد.

لوکیشن عکاسی در ایران شیراز

خانه زینت الملک در شیراز جایی برای تجربه عکاسی خاص است و جزو یکی از بهترین لوکیشن ها برای عکاسی در ایران است.

 

ساخت کلیپ در لوکیشن در ایران

لوکیشن جذاب در دریای جنوب از بهترین جاهای بکر در ایران برای ساخت فیلمبرداری فرمالیته

 

آتلیه عروس جردن

عکاسی در دشت های ایران

عکاسی عروسی

عکاسی در عمارت های شیک ایران

 

لوکیشن عکاسی در ایران

مسجد نصیرالملک، جایی که هر عکاسی باید آن را ببیند. اگر برای عکاسی عاشقانه این مکان را انتخاب کنید، قطعا خوش سلیقه و خاص پسند هستید.

 

جاهای بکر ایران برای عکاسی

خانه بهنام در تبریز هم گزینه خیلی خوبی برای عکاسی عاشقانه است.

 

عکاسی در ایران۲

 

یکی از زیباترین جاذبه‌های گردشگری استان گیلان، شهر کوهستانی ماسال است. برای کلیپ فرمالیته و عکس های عروسی این لوکیشن در ایران عالی است.

 

لوکیشن عکاسی در ایران

گردنه حیران که در آستارا واقع شده یکی از جاذبه‌های مهم گردشگری استان گیلان است. ساخت کلیپ فرمالیته در این گردنه واقعا میتوان متفاوت از آب در آید. البته نیاز به تجهیزات سینمایی مانند هلی شات دارد.

 

جنگل جرا لوکیشن عکاسی در ایران

 جنگل حرا اما یکی از تماشایی و منحصربه‌فردترین پدیده‌های طبیعی ایران و جهان است. از بهترین لوکیشن های برای عکاسی شناخته شده است.

لوکیشن در ایران

 اگر به دنبال بهترین جاهای عکاسی در جنوب هستید، دره ستارگان را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

 

لوکیشن در ایران

اگر به دنبال بهترین جاهای عکاسی عروسی در شهر سمنان هستید، دشت گل شقایق و آفتاب گردان را پیشنهاد میدهیم.

لوکیشن عکاسی و فیلمبرداری در ایران

اگر شما هم دلتان میخواهد با عشق زندگی خود در یکی از لوکیشن های زیبای ایران عکس و کلیپ بسازید، پس روی دانش و حرفه ما حساب کنید.

شماره تماس جهت درخواست خدمات و مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت خدمات عکاسی در ایران :09173031171

 

بهترین جا برای عکاسی در ایران

جنگل هیرکانی از دیگر جاهای بکر برای عکاسی است.

لوکیشن عکاسی در ایران

دشت گل بابونه نزدیک استان اردبیل هم از گزینه های عالی برای عکاسی در ایران است.

 

دریاچه سقالکسار گیلان از برترین لوکیشن های عکاسی در ایران است.

لوکیشن عکاسی عروسی در ایران

لوکیشن عکاسی عروسی در ایران

اگر دنبال یک لوکیشن زیبا  در ایران هستید و میخواهید  در منظره رویایی برای عکاسی دونفره زیبا  هستید، هنگام غروب آفتاب در جزیره ی کیش به سواحل ماسه ای بروید.

 

لوکیشن عکاسی عروسی در ایران

از دیگر جاهای بکر در ایران برای عکاسی عروسی، جزیره هرمز است. واقعا این لوکیشن زیباست.

مطالب مرتبط:

لوکیشن عکاسی در شیراز

لوکیشن عکاسی در شمال

لوکیشن عکاسی در کیش

هتل‌های شیک و لوکس، به عنوان مکان پیشنهادی برای عکاسی عروسی شیک

از دیگر مکان‌های بسیار جذاب و ایده آل برای عکاسی عروسی و همچنین برگزاری یک عروسی شیک و مدرن می‌توان هتلها را نام برد. امروزه هتل‌های بسیار باشکوه و جذابی با مدرن‌ترین و ایده آل ترین معماری روز دنیا طراحی و ساخته شده‌اند. لوکیشن بسیار جذاب و باکلاس این هتل‌ها می‌تواند تأثیر بسیار مثبتی بر روی آلبوم عکاسی شما و همچنین عکس‌هایتان اعمال سازند.

رستوران، به عنوان یک لوکیشن برای عکاسی عروسی

امروزه بسیاری از جشن‌های بسیار بزرگ و باشکوه در رستوران‌های مجلل و زیبا انجام می‌شود. عروس و داماد می‌توانند در سالن‌های غذاخوری رستورانها مراسم عروسی خود را انجام دهند. علاوه بر آن مراسم شام دهی نیز در همان مکان انجام می‌شود. از این رو نیازی به اجاره و صرف هزینه‌های هنگفت برای تالارها نمی‌باشد.

محیط‌های رستوران کوچک‌تر هستند. از این رو تعداد مهمان‌های شما نیز کاهش پیدا می‌کند. که این موضوع تأثیر چشمگیری بر روی هزینه‌های ناشی از جشن شما اعمال می‌سازد. شما می‌توانید رستوران مورد نظر خود را به زیباترین شکل ممکن دیزاین کنید. تا یک عروسی شیک و مدرن را در موقعیتی خلاقانه و ایده‌آل رقم بزنید.

لوکیشن عکاسی عروسی در ایران

سخن آخر در مورد بهترین لوکیشن های عکاسی در ایران

همیشه تاکید داریم که انتخاب یک آتلیه مناسب با تیم حرفه‌ای امری بسیار مهمی است. چرا که مهارت و دانش عکاس و فیلمبردار و همچنین ادیتور تأثیر بسیار زیادی بر روی کیفیت عکس‌های گرفته شده و ایده عکاسی دارد. علاوه بر این موضوع انتخاب مکان مناسب برای عکاسی عروس و داماد نیز بسیار مهم لحاظ می‌گردد. که می‌تواند تأثیر بسزایی بر روی کیفیت عکس‌ها اعمال سازد. تا اینجا شما با ۱۵ لوکیشن عکاسی در ایران آشنا شدید. شما از هر یک از لوکیشن ها در ایران برای عکاسی و فیلمبرداری خوشتان آمده میتوانید در پس ذهن خود قرار بدهید و در زمان درخواست خدمات عکاسی عروسی، نام لوکیشن را بگویید؛ تا با هم به آنجا برویم و خاص ترین کلیپ و عکس ها را خلق کنیم. کافیست لب تر کنید تا تیممان برای شروع کار دست به کار شوند.

تا به اکنون در لوکیشن های زیادی در ایران خدمات عکاسی و ساخت کلیپ ارائه داده ایم. نمونه هایی در این پست درج کرده ایم. برای مشاهده بیشتر به صفحه اینستاگرام ما رجوع کنید.  برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه انتخاب لوکیشن عکاسی در ایران و نحوه ارائه خدمات عکاسی در ایران با ما به شماره 09173031171 تماس بگیرید.

اگر شما هم دلتان میخواهد با عشق زندگی خود در یکی از لوکیشن های زیبای ایران عکس و کلیپ بسازید، پس روی دانش و حرفه ما حساب کنید.

شماره تماس جهت درخواست خدمات و مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت خدمات عکاسی در ایران :09173031171

بهترین آتلیه عروس  را در اینستاگرام جردن دنبال کنید

چقدر این پست براتون مفید بود؟ 🙂

روی امتیاز کلیک کنید

میانگین امتیاز برای این پست 1 / 5. تعداد رای 1

امتیاز شما خیلی برای ما مهمه. پس ما رو مطلع کنید و امتیاز بدید.

2 در مورد “خاص ترین لوکیشن عکاسی در ایران – ۱۵ مکان عکاسی برای عکاسی عروسی و عقد”

    1. سلام
      در جواب سوالتون در زمینه ” 4 مکان برای عروسی شیک” باید بگم که :
      بله هرجای ایران و یا خارج از ایران شما میتونید از خدمات ما استفاده استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا