جدیدترین ژست عروس و داماد

بیش از ۴۰ ژست عکس عروس و داماد جدید ایرانی و اروپایی – جدیدترین ژست عروس و داماد در آتلیه و فضای بیرون

5
(3)

بررسی انواع ژست عکس عروس و داماد ایرانی و خارجی

از مهم ترین فاکتورها برای زیبا شدن عکس های عروسی، ژست عکس عروس و داماد است. ژست هر دو باید جدید، جذاب و گیرا باشد جوری که مخاطب با دیدن عکس، کیف کند. متاسفانه هستند عکاسان و آتلیه هایی که از ژست های دمده شده و منسوخ شده استفاده میکنند. اما باید بدانید که دوره زمانه ژست های مصنوعی گذشته، این روزها، ژست اروپایی، رئال و طبیعی مد شده است. قطعا در اینستاگرام ژست عروس و داماد ایرانی و خارجی را دیده اید، برخی از آنها اصلا گیرا نیستند و جذابیت خاصی ندارند، اما برعکس، برخی هم واقعا زیبا و خاص است. حال شما دوستان عزیزی که میخواهید با جدیدترین ژست عروس و داماد آشنا شوید و از آنها ایده بگیرید، در ادامه همراه ما باشید.

در این مقاله بیش از ۴۰ عکس از ژست عکس عروس تکی، ژست عروس و داماد ایرانی، ژست عکس سرمجلسی عروس و داماد، جدیدترین ژست عروس و داماد در آتلیه، عکس عروس و داماد عاشقانه در طبیعت، عکس عاشقانه عروس و داماد ایرانی در باغ و  حتی عکس عروس خوشگل خارجی و اروپایی برای ایده درج شده است. لازم است اشاره کنیم که برخی از عکس ها، هنر دست و ذهن تیم جردن است.

 

بیش از ۴۰ نمونه ژست عروس و داماد در آتلیه، باغ، عمارت و غیره

 

از بهترین ژست‌ عروس و داماد که هیچ وقت قدیمی نمی‌شود

نمونه ژست عروس و داماد زیر جزو رایج ترین ژست هاست اما هیچ وقت از مد نمیفتد و هر بار برای مخاطب تازگی دارد. عکس هایی که داماد بر پیشانی همسرش بوسه میزند بسیار زیبا است و همیشه جای خالیشان در آلبوم عروسی حس میشود.

ژست عروس و داماد اروپایی و رایج

ژست پرتره ای از عروس و داماد، کاملا رئال

عکس زیر بسیار جذاب و متفاوت است. علت خاص بودنش، طبیعی بودن احساسات و پرتره عروس و داماد است. این مدل ژست ها اروپایی و بسیار گیراست.

ژست عروس و داماد جدید

از جدیدترین ژست عروس و داماد در خانه

نمونه ژست زیر در عکس پایینی، خاص و جذاب است. لوکیشن خانه مدرن باعث زیبا شدن عکس شده است.

ژست عروس و داماد در عمارت

عکس جدید عروس و داماد با ژست جدید و جذاب در باغ عکاسی

همانطور که در عکس زیر میبینید، در عکس خبری از ژست مصنوعی نیست و ژست عروس و داماد واقعا طبیعی و رئال است. از جذاب عکس ها و کلیپ های عروسی، رئال بودن ژست ها است.

در شمال، شیراز، تهران، کیش و… لوکیشن های جذابی برای عکسبرداری وجود دارد. برای آشنایی با آنها به پست های مرتبط زیر رجوع کنید

برای درخواست خدمات عکسبرداری از عروس و داماد در سراسر ایران، ما آماده هستیم، همین حالا تماس بگیرید تا از شرایط خدمات مطلع شوید. 

شماره تماس آتلیه جردن

09173031171

عکس عروس و داماد در باغ

ژست عروس و داماد در باغ

ژست عکس عروس و داماد در فضای طبیعت و ساده

عکس هایی که دکور ساده و فضا و لوکیشن انتخابی متفاوت اما ساده است، امروزه خیلی جذابیت دارد. البته استایل عروس و داماد نیز نباید لاکچری و زرق و برق داشته باشد.

ژست عکس عروس و داماد

ژست عکس عروس در عمارت شیک و لاکچری

ژست زیر  باب عکسبرداری در باغ و خانه باغ و عمارت است. با دیدن عکس زیر،  حس لاکچری و شیک بودن تصویر به مخاطب دست میدهد.

ژست عروس داماد در باغ

 

مطالب مرتبط:

ژست عکس دونفره عاشقانه

کلیپ فرمالیته کنار دریا

جدیدترین ژست عروس و داماد اروپایی

ژست هایی که پرتره مرد پنهان است و صورت زن کاملا مشخص نیست، برای آلبوم عکس و قاب گرفتن بسیار گزینه خوبی است. ایده فیس تو فیس اما با چشمان بسته بسیار رمانتیک است.

جدیدترین ژست عروس و داماد

ژست عروس و داماد همراه با بوسه

عکس زیر به دلیل شیطنت و ژست جالب داماد بسیار گیرا است. نوعی بامزگی و شیطنت در عکس ها لازم است. البته بیشتر به درد عروس و داماد های کم سن مثل دهه هفتاد و هشتاد میخورد..

ژست عروس و داماد همراه با بوسه

ژست عروس و داماد در حال بوسه

جدیدترین ژست عروس و داماد در طبیعت

با کمی ایده پردازی میتوان  عکس های زیبایی ثبت کرد. البته عکاس باید خیلی حرفه ای باشد تا میزان نور و لوکیشن را تشخیص دهد. به همین دلیل رفتن به آتلیه عکاسی نیز منطقی است.

جدیدترین ژست عروس و داماد در طبیعت

چندین نمونه عکس عروس و داماد

۶ نوع عکس عروس و داماد که تور لباس عروس، سوژه مناسبی برای عکسبرداری و زیباتر شدن ژست میشود.

 

چندین نمونه عکس عروس و داماد

از رایج ترین عکس های عروس و داماد

یکی از ژست هایی که برای عکس عروس و داماد بسیار رایج است، بوسه داماد بر دست عروس خانم است. برای چنین عکس هایی بهتر است که چشم عروس و داماد بسته باشد تا رمانتیک تر شود.

عکس عروس و داماد

جذاب ترین ژست عروس و داماد برای نشان دادن حلقه

از عکس هایی که عروس و داماد بعد از عقد منتشر میکنند، عکس های دستشان همراه با حلقه شان است. اگر شما هم میخواهید در عکس دست و حلقه تان مشخص شود، بهتر است از نمونه عکس عروس و داماد زیر ایده بگیرید.

ژست عکس عروس و داماد همراه با دست و حلقه

ژست عکس عروس و داماد همراه با دست

 

جذاب ترین ژست عروس و داماد برای نشان دادن حلقه 

 

 

ژست عروس تکی همراه با تور و سوژه های رمانتیک

چند عکس زیر، فقط در عکس، عروس خانم حضور دارد که بسیار برای آلبوم عروسی ضروری است. عکس پرتره عروس  باید متفاوت و جذاب باشد. در زیر چند نمونه ژست عروس تکی درج شده است.

ژست عروس تکی همراه با تور و سوژه های زمانتیک

 

ژست عروس تکی همراه با تور و سوژه های زمانتیک

ژست عروس تکی

ژست عروس و داماد بدون پرتره اروپایی

عکس عروس و دامادی که در آن پرتره ها مشخص نیست به نوبه خودش جذابیت دارد. این مدل عکس ها برای انتشار در شبکه های مجازی نیز مناسب است. البته بسیار منحصر به فرد جلوه میدهد.

ژست عروس و داماد بدون پرتره اروپایی

 

ثبت زیباترین عکس با جدیدترین ژست عکس عروس و داماد توسط جردن

تا به اینجا  بیش از ۳۰ عکس ژست عروس و داماد ایرانی و خارجی، ژست عکس عروس و داماد بسیار رمانتیک، ژست عکس عروس و داماد در فضای باز و…  تماشا کردید. بعضی از عکس ها در طبیعت، برخی در آتلیه، خانه و فضای بیرون بود. در هر حال لوکیشن هر جا باشد باید متناسب با آن، ژست عروس و داماد نیز جذاب باشد. نمونه عکس های زیادی دیدید که اصلا لوکیشن مشخص نبود و فقط پرتره عروس و داماد یا دستان آن ها مشخص بود که به نوبه خودشان واقعا گیرا، جذاب و زیبا است.

اگر شما قصد دارید آلبوم شیکی داشته باشید و روزهای خوش خود را به زیباترین حالت ممکن ثبت کنید، عکس های عاشقانه ای بگیرید، پس روی هنر، ذهن خلاق و تجربه ما حساب کنید. نمونه عکس عروس و داماد که جردن ثبت کرده، دست کمی از نمونه های اروپایی ندارد. حتی کیفیت و ایده پردازی که خرج داده شده، چند پله بالاتر است. برای دیدن آنها میتوانید به پیج اینستاگرام آتلیه جردن رجوع کنید.

برای درخواست خدمات عکسبرداری از عروس و داماد در سراسر ایران، ما آماده هستیم، همین حالا تماس بگیرید تا از شرایط خدمات مطلع شوید. 

شماره تماس آتلیه جردن

09173031171

چقدر این پست براتون مفید بود؟ 🙂

روی امتیاز کلیک کنید

میانگین امتیاز برای این پست 5 / 5. Vote count: 3

امتیاز شما خیلی برای ما مهمه. پس ما رو مطلع کنید و امتیاز بدید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا