آتلیه عروس تهران

با بهترین آتلیه عروس تهران آشنا شوید

5
(1)

معرفی بهترین آتلیه عروس تهران

مراسم جشن عروسی، زیباترین و شیرین ترین مراسم ها در طول زندگی هر فرد است. واقعا حیف است که از این دوران تکرار نشدنی چیزی به ثبت نرسد. به نظر ما که عکسبرداری و ساخت کلیپ عروسی، حتی از هزینه‌های هنگفت لباس عروس، چندین نوع شام و موارد دیگر ضروری‌تر است. چرا که تنها چیزی که از شب عروسی به یادگار می‌ماند، عکس و کلیپ است. حال اگر شما افراد خوش سلیقه تهرانی، به دنبال بهترین آتلیه عروس در تهران میگردید، پیشنهاد میکنیم که سری به آلبوم عکاسی و نمونه کارهای ما در ساخت کلیپ عروسی در تهران بزنید. نمونه کارهای ما در اینستاگرام جردن، گویای همه چیز است. برای اطلاع بیشتر در مورد قیمت خدمات آتلیه عروس تهران، خدمات ویژه کلیپ عروسی در تهران و… با ما به شماره 09173031171 تماس بگیرید.

 

با دیدن نمونه عکس های خدمات آتلیه تهران، خودتان قاضی شوید

همانطور که گفته شد، شما با دیدن نمونه کارهای ما در صفحات مجازیمان میتوانید کیفیت کارمان را بسنجید. قطعا هر فرد با دیدن خروجی کار میتواند به درجه کیفیت و خاص بودن آنها پی ببرد. برای مثال میزان وضوح تصاویر، ژست عروس و داماد در تصویر، دکوری که توسط طراح صحنه ایجاد شده، زیبایی و جذابیت لوکیشنی که انتخاب شده، نوع نورپردازی، تجهیزات مورد استفاده و همچنین خلاقیتی که به کار رفته در نمونه کار مشخص است. البته اگر کمی دقت به خرج داده شود.

در ادامه ما چندین نمونه عکس آتلیه در تهران درج کرده ایم. همانطور که میبینید، عکاس به طور حرفه ای از عروس و داماد در لوکیشنی خاص توسط دوربین و تجهیزات پیشرفته عکسبرداری کرده. در این نمونه عکس آتلیه ای در تهران، خبری از ژست های مصنوعی که روز به روز از مد میفتند و جذابیتشان را از دست میدهند؛ نیست. ژست عروس و داماد طبیعی و رئال است. همچنین کلیپ های عروسی در تهران، منحصر به فرد، همراه با سناریویی مختص عروس و داماد ساخته میشود.

 

ما به آن دسته از عزیزانی که به دنبال بهترین آتلیه عروس در تهران میگردند، می گوییم که اگر میخواهید تا سالیان سال عکس و کلیپ هایی داشته باشید که با هر بار دیدن آنها کیفش را ببرید و مخاطبین هم لذت ببرند، روی تخصصی که طی چندین سال کسب کرده ایم حساب کنید.

آتلیه عروس در تهران

نمونه کار آتلیه جردن به عنوان یکی از بهترین آتلیه عروس در تهران

 

آیا ما فقط در تهران، فعالیت داریم؟

خیر، فعالیت هنری و تخصصی ما فقط در تهران محدود نمیشود. ما جزو یکی از بهترین آتلیه های عروسی در تهران، کرج، اصفهان، شیراز و… هستیم. ما عاشق کارمان هستیم و با عشق برای شما در هر کجای ایران به ویژه در تهران که هستید، کلیپ و عکس های بسیار جذاب، خاص و چشمگیری خلق میکنیم. برای اطلاع از قیمت خدمات آتلیه عروس در تهران میتوانید در واتس آپ به شماره 09173031171 با ما در ارتباط باشید.

خدمات آتلیه عروس در تهران شامل چه مواردی میشود؟

 • خدمات آتلیه ای در تهران برای عروس و داماد، شامل موارد زیر میشود:
 • فیلمبرداری در باغ در شب عروسی در تهران همراه با عکاس، فیلمبردار، مدیر و برنامه ریز و چندین دستیار
 • فیلمبرداری و ساخت کلیپ فرمالیته در تهران در هر لوکیشنی که بخواهید. (همراه با نظر ما برای انتخاب بکرترین لوکیشن)
 • عکسبرداری و ساخت آلبوم ویژه عروس و داماد
 • فیلمبرداری در شب و روز از عروس و داماد برای ساخت کلیپ فرمالیته
 • عکسبرداری از مراسم عقد در تهران
 • و…

لازم به ذکر است که خدمات آتلیه جردن به عنوان یکی از بهترین آتلیه عروس تهران، در چند پکیج متفاوت تقسیم بندی میشوند. تصاویر زیر، معرف خدمات آتلیه ای در تهران ویژه برای عروس و داماد است.

نمونه کار آتلیه جردن به عنوان یکی از بهترین آتلیه عروس در تهران

قیمت آتلیه عروسی در تهران جردن چقدر است؟

قیمت آتلیه عروسی در تهران به چندین فاکتور بستگی دارد که مهم ترین آن تعداد خدمات است. برای مثال پکیج ip  برای آن دسته از عزیزانی که بودجه کافی برای دریافت کامل خدمات کلیپ و عکسبرداری از مراسم عروسی را ندارد، پیشنهاد میشود. قیمت پکیج‌های عروسی در تهران، بسته به تعداد دوربین‌ها، تعداد و تنوع تجهیزات، نوع دکور و لوکیشن، تعداد عکسبرداری و… متغیر است. به طور مثال  پکیج فرمالیته عروسی وی وی آی پی در تهران شامل خدمات ویژه تری نسبت به دیگر پکیج‌ها است. در این پکیج، در لوکیشن‌های مختلفی، چه در روز و چه در شب، با تجهیزات سینمایی و پیشرفته فیلمبرداری میشود.

ناگفته نماند که کیفیت کار در تمامی پکیج‌ها حفظ میشود و فقط تعداد خدمات فرق دارد. در انواع پکیج عروسی در تهران، فیلم برداری 4k  به صورت رئال و اسلوموشن به کمک دوربین‌های حرفه ای و تجهیزات سینمایی مانند پهپاد، انجام میشود. به طور کلی در  پکیج‌ها، تیم جردن، با ذهن خلاق و اطلاعات ژستیک بروز خود، از زوجین عزیز، به طور خاص و زیبایی عکس برداری و فیلم برداری میکند.

اگر پکیج کاملی از خدمات را میخواهید و نگران قیمت نیستید، پکیج vvip  را پیشنهاد میدهیم. اکنون برای اطلاع شفاف و دقیق از قیمت خدمات آتلیه تهران برای عروس و داماد با ما به شماره 09173031171 تماس بگیرید.

ما شما را برای به حداقل  رساندن قیمت خدمات آتلیه عروسی در تهران راهتمایی میکنیم  و در نهایت کاری میکنیم که از همه چیز رضایت کامل داشته باشید. 

جردن که در لیست اسم آتلیه های تهران قرار دارد، بهترین ایده ها، سناریوها، خدمات و کارهای ویژه برای شما در نظر دارد. ما داستان عشق شما را به تصویر میکشیم و زیباترین کلیپ و آلبوم عکس را برایتان خلق میکنیم. جوری که به قول معروف، مخاطبین انگشت به دهان بماند.

نمونه کار آتلیه جردن به عنوان یکی از بهترین آتلیه عروس در تهران

نکات بسیار مهم برای انتخاب آتلیه عکاسی حرفه ای در تهران

در اینجا لازم است اشاره کنیم که اگر به هر دلیلی نخواستید از ما خدمات آتلیه ای دریافت کنید، توصیه میکنیم که در انتخاب بهترین آتلیه عکاسی در تهران خیلی خیلی دقت کنید. این روزها در هر منطقه و هر محله از تهران و شهرهای دیگر، حداقل یک آتلیه عروسی وجود دارد. انتخاب آنها از بین ده  ها آتلیه دیگر سخت است. اما با توجه به نکاتی که در ادامه گفته ایم کمی آسان میشود.

یکی از فاکتورهای مهمی که در انتخاب آتلیه تهران بسیار اهمیت دارد، دیدن نمونه عکس آتلیه عروسی است. اگر شما قصد دریافت خدمات از بهترین آتلیه ایران را دارید، قبل از اینکه متوجه شدید که آتلیه دارای مجوز فعالیت است، باید به سراغ مشاهده نمونه عکس‌ها به عنوان نمونه کارشان بروید. با بررسی نمونه عکس آتلیه عروسی میتوانید تصمیم درستی بگیرید. ما در اینستاگراممان نمونه کارهایمان را منتشر کرده ایم.

خدمات و ویژگی‌های بهترین آتلیه های عروس در تهران

 • یک آتلیه خوب در تهران، باید دارای تیمی با ذهن خلاق و ایده پرداز باشد. امروزه دیگر خبری از ژست‌های مصنوعی و تکراری نیست. در عکس‌ها و فیلم‌هایی که از عروس و داماد گرفته میشود، خلاقیت و استفاده از روش‌های نوین عکاسی باید موج بزند. به طور مثال ساخت کلیپ‌های فرمالیته و عکس برداری به صورت خبری، امروزه بسیار باب شده است. فیلم برداری در جاده های تهران، طبیعت تهران، باغ و عمارت در تهران و هر کجا که شما دوست داشته باشید، کلیپ را بسیار جذاب خواهد کرد.
 • یک آتلیه عکاسی حرفه ای در تهران و هر شهر دیگری باید دارای فضای مناسب برای عکس برداری باشد. به طور مثال چندین لوکیشن با تم‌های مختلف طراحی کرده باشد.
 • یک آتلیه خوب در تهران باید تجهیزات و امکانات حرفه ای مانند: پهپاد، دوربین‌های حرفه ای، شیدر، ساند باکس، پانتوگراف و… داشته باشد. استفاده از نرم افزارهای گرافیکی پیشرفته هم که جای خود دارد.
 • ارائه مشاوره و راهنمایی‌های کامل به زوجین در مورد لوکیشن، ژست‌ها، لباس و… از دیگر ویژگی های بهترین آتلیه های تهران است. . علاوه بر این عکاسان و فیلم برداران باید همگی از اخلاق حرفه برخوردار شده باشند؛ تا زوجین به راحتی بتوانند نظرشان را بیان کنند.
 • تحویل به موقع آلبوم عکس و فایل کلیپ‌های عروسی و فرمالیته. از دیگر ویژگی‌های مثبت  و مهم بهترین آتلیه های عروس در تهران است.
 • نگهداری و محافظت از عکس و ویدئو‌های خصوصی زوجین و خانواده های آنها نیز بسیار اهمیت دارد.
 • آتلیه‌های تهران باید هم دارای پرسنل خانم و هم پرسنل آقا باشند تا در صورت لزوم، فقط خانم‌ها به عنوان محرم عروس، از زوجین عکس بگیرند.

در اینجا جا دارد بگوییم که جردن با تلاش مستمر خود طی چندین، افتخار این را داشته تا به خدمات ویژه ای به عروس و دامادان در شهر بزرگ تهران، ارائه دهد و رضایت مشتریان را جلب نماید. شما افراد خوش سیقه هم میتوانید این افتخار را نصیب ما بکنید و از ما خدمات آتلیه ای در تهران سفارش دهید.

شماره تماس برای برقراری ارتباط با آتلیه جردن:  09173031171

صفحه اینستاگرام جردن: https://www.instagram.com/jordanvipstudio/

نمونه عکس اتلیه تهران

نمونه عکسبرداری از مراسم عقد در تهران

در دو نمونه عکس زیر، به صورت حرفه ای و جالب از مراسم عقد زوجین در تهران عکسبرداری شده است. همانطور که مشخص است، عروس و داماد ژست مصنوعی به خود نگرفته و واقعا در چهره آن‌ها خوشحالی و خنده واقعی و رئال موج میزند. این نمونه عکاسی رئال است.

عکاسی از مراسم عقد در تهران

 

نمونه عکس آتلیه عروسی در تهران که توسط جردن به صورت مینیمال گرفته شده

در نمونه آلبوم زیر، چند عکس از عروس و داماد در بهترین عمارت تهران گرفته شده است. ژست‌ها کاملا اروپایی، نور صحنه عالی و چینش عکس‌ها زیبا است. عکس‌ها در عین سادگی بسیار شیک است. این نمونه عکس های مینیمال بسیار بین زوجین ترند و پرطرفدار شده است.

آلبوم عروسی اتلیه جردن

 

سخن آخر در مورد آتلیه خوب در تهران

شما دوستان عزیز، زوجین خوش سلیقه و خوش فکر برای مشاده نمونه کارهای آتلیه جردن در ادامه همراه ما باشید. تمامی عکس‌هایی که در این سایت مشاهده میکنید، همگی توسط خود آتلیه جردن گرفته و ادیت شده است. ما با افتخار، تا به امروز توانسته ایم در سراسر ایران، خدمات عکسبرداری و ساخت کلیپ عروسی و فرمالیته را با رضایت کامل مشتریان عزیز ارائه دهیم. اکنون اگر میخواهید بیشتر روش کار ما آشنا شوید، با ما به شماره 09173031171 تماس بگیرید.

چقدر این پست براتون مفید بود؟ 🙂

روی امتیاز کلیک کنید

میانگین امتیاز برای این پست 5 / 5. تعداد رای 1

امتیاز شما خیلی برای ما مهمه. پس ما رو مطلع کنید و امتیاز بدید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا