آتلیه حرفه ای در ایران

آتلیه عروس حرفه ای – عکاس حرفه ای در ایران

5
(1)

انتخاب یک آتلیه حرفه ای برای عکاسی

عکاسی از عروس و داماد و هر سوژه دیگر یک کار بسیار تخصصی است. متاسفانه این روزها هر کس یک گوشی حرفه ای دستش گرفته و خودش را عکاس میداند. ما عکاسی دانشی عمیق میخواهد. هنر میخواهد؛ دقت و هوش محیطی و خلاقیت میخواهد. اگر شما مراسم عروسی در پیش دارید قصد دارید با عشق خود کلیپ دونفره بسازید باید به سراغ یک آتلیه حرفه ای بروید. عکاس حرفه ای در ایران کم هستند اما شما به خوب جایی رسیده اید.

شما عروس و دامادهای عزیزی که در شرف ازدواج هستید و قصد دارید مراسم برگزار کنید و یا بدون مراسم هم قصد ساخت کلیپ و آلبوم عکاسی عروس دارید ،روی آتلیه حرفه ای جردن حساب کنید.  اینجا یعنی در آتلیه جردن، ده ها عکاس حرفه ای مشغول به کار هستند. ما تیمی برای عکاسی از عروس و داماد به صورت تخصصی گردآوری کرده ایم.

 

عکس هایی که  ما از شما میگیریم، حرفه ای، درجه یک و فوق العاده جذاب و خاص است و انگار با مخاطبین حرف میزند. عکس ها پر از احساسات هستند، عکس ها روایت گر داستان عشق شما هستند.

برای درخواست خدمات از آتلیه حرفه ای، با ما از طریق تماس یا پیام به شماره در ارتباط باشید.

شماره تماس آتلیه جرفه ای جردن:09173031171 

آتلیه حرفه ای

 

درخواست خدمات عکاسی حرفه ای از آتلیه حرفه ای

فرقی نمیکند که در کدام شهر سکونت داریم شما به محض تماس و سفارش خدمات عکاسی حرفه ای از آتلیه حرفه ای جردن، اول از همه به شما مشاوره میدهیم، سلیقه شما را میسنجیم، متناسب با بودجه ای کنار گذاشته اید شما را راهنمایی میکنیم و برای عکاسی حرفه ای در لوکیشن هایی که مد نظر قرار داریم و با شما در میان میگذاریم، دست به کار میشویم. برای مثال ممکن است دلتان بخواهد در شمال کلیپ پر کنید، یا کلیپ فرمالیته عروسی تان در کیش، جنوب، کرمانشاه یا و… باشد. فرقی ندارد ما تیم میشویم و بهترین ها را برای شما رقم میزنیم. ویژگی یک آتلیه حرفه ای دقیقا همین است اینکه خودش را به لوکیشن های معدود، محدود نکند.

برای درخواست خدمات عکاسی حرفه ای، همین حالا تماس بگیرید و رزرو کنید. شاید کمی مغرورانه به نظر برسد، اما صادقانه عرض کنیم که ما در کارمان حسابی حرفه ای هستیم. اسم جردن را پیش هر عکاسی را ببرید، سریعا میشناسد و به یاد می آورد. آتلیه حرفه ای جردن برای شما ایده های جذاب، ناب و سورپرایز کننده ای در نظر دارد.


آتلیه حرفه ای در ایران

 

ویژگی های یک عکاس حرفه ای چیست؟

 

۱. جزئی گرا، تیز بین و باهوش  و به ویژه خلاق از مهم ترین ویژگی آتلیه حرفه ای

بخش بزرگی از یک عکاسی حرفه ای و عالی، توانایی تمرکز بر روی جزئیات کوچک و همچنین تصویر بزرگ است. یک عکاس حرفه ای باید بداند که در چه مواقعی باید کوچکترین جزئیات و اتفاقات و صحنه ها را ثبت و ویرایش کند. برای مثال اگر در فضای باز عکاسی میشود، باید حواسش به صحنه های طبیعی مانند پرواز پرنده، پروانه، ایجاد نورهای جذاب، ابرهایی با شکل و شمایل متفاوت، بادهای که به حرکت لباس و موها کمک  میکند و… باشد. یا یک عکاس حرفه ای باید به احساسات زوجین و خانواده او در مراسم عروسی دقت کند. برای مثال، در زمان ورود عروس و داماد، قطعا پدر و مادرشان اشک شوق میریزند و احساساتشان جریحه دار میشود. پس باید این لحظه برای ثبت، شکار شود.

تیم جردن به عنوان یکی از بهترین تیم های  عکاسی حرفه ای در ایران ، آنچنان جزئی نگر است که شما در زمان دیدن عکس ها بعد از ادیت، متعجب خواهید شد. شکار لحظه ها کار تیم عکاسی حرفه ای جردن است.

آتلیه حرفه ای در ایران

 

۲. هماهنگی و داشتن توانایی جسمی و ذهنی عالی از دومین ویژگی آتلیه حرفه ای

یک عکاس حرفه ای، باید چشم و دستش به خوبی با هم هماهنگ باشد تا بتواند لحظه های ناب را به طور حرفه ای ثبت کند. همچنین یک عکاس حرفه ای باید در حوزه کاریش به ویژه عکاسی از عروس و داماد، دانش عمیق داشته باشد و مطابق با نکات و اصول عکاسی روز دنیا قدم بردارد. هیچکس از ایده و ژست های قدیمی و مصنوعی خوشش نمی آید. امروزه دیگر صحبت از عکس های حرفه ای رئال، طبیعی و اروپایی است. از آنجایی که ژست عروس و داماد در عکس ها و فیلم ها به شدت اهمیت دارد، لذا تیم جردن، لازم میداند تا به صورت مداوم دانسته هایش را به روزرسانی کند. اگر سری به آلبوم دیجیتال عروس و داماد بزنید، متوجه این موضوع میشوید که چقدر ژست های عروس و داماد جدید و رئال است.

علاوه بر دانش عمیق در حوزه ژست ها و پوزیشن سوژه ها در عکاسی، میزان و نوع نورپردازی بسیار اهمیت دارد. یک عکاس حرفه ای باید به خوبی بداند که در فضای باز، چه تایم از روز برای عکاسی مناسب تر است یا برای عکاسی در تالار، باغ چقدر نور نیاز است.

آتلیه عروسی حرفه ای

مهارت بالا تیم آتلیه حرفه ای  در ایجاد ارتباط و مدیریت

اینکه تیم عکاسی، خوش برخورد باشد خیلی خیلی اهمیت دارد. مورد داشتیم که عروس و داماد از همان ابتدا با اعضای تیم عکاسی ارتباط برقرار نکرده اند. این به دلیل عدم رفتار مناسب و انعطاف پذیری عکاسان است. البته  معکوس این موضوع هم ممکن است رخ دهد. در واقع یک عکاس حرفه ای باید بداند که چجور با زوجین رفتار کند. ایجاد صمیمیت و مدیریت خیلی خیلی اهمیت دارد.

خوشبختانه تک تک اعضای تیم عکاسی جردن، روحیه مدیریت را در خود دارند و تا به اکنون نه تنها هیچ مورد نارضایتی از بدرفتاری عکاسان شنیده نشده، بلکه مشتریان زیادی از نحوه برخورد و رفتار تیم عکاسی بسیار تعریف کرده اند. جردن به عنوان یکی از بهترین تیم های عکاسی حرفه ای در ایران، در کارش زبان زد است.


مهارت بالا تیم آتلیه حرفه ای  در ایجاد ارتباط و مدیریت

ویژگی های آتلیه جردن و عکاسان حرفه ای در که در تیم جردن فعالیت دارند

–  تحویل کار در تاریخ گفته شده بدون کم و کاستی

– داشتن تجهیزات حرفه ای عکاسی

– داشتن  تجهیزات حرفه ای فیلمبرداری

– استفاده از دوربین‌‌‌‌های جدید (آخرین دوربین موجود در بازار داخلی و خارجی)

– داشتن تجهیزات حرفه ای تدوین فیلم

– داشتن تجهیزات چاپی

– وجود تنوع برای انتخاب تجهیزات (مثلا نداشتن لنر‌‌‌‌های متعدد با کاربری مختلف)

– داشتن مهارت فیلمبرداری و تدوین فیلم

– وجود چارچوب‌‌‌‌های لازم جهت داشتن تعهد کاری

-خصوصی سازی و ایجاد یک بک آپ از عکس ها و فیلم ها

– داشتن گروه حرفه ای برای انجام امور کمکی برای عکاسان و فیلمبرداران

-تنوع در انتخاب لوکیشن جهت عکاسی فرمالیته

– تدوین حرفه ای فیلم های مراسم عروسی و فیلم های فرمالیته

– انتخاب موسیقی عالی و خاص

-ایجاد سناریوهای جذاب برای عکسبرداری و فیلمبرداری حرفه ای

 

ما در عین حال که خیلی منصف هستیم، در کارمان تخصص لازم را داریم و بسیار حرفه ای عمل میکنیم. با رجوع به نمونه کار عکاسی حرفه ای در ایران میتوانید این جمله را درک کنید.

شماره تماس آتلیه حرفه ای عروس جردن:09173031171 

 

اینستاگرام جردن 

 

قیمت خدمات آتلیه حرفه ای چقدر است؟

دوستان عزیز، برای دریافت خدمات عکاسی حرفه ای میبایست با جردن به شماره تماس بگیرید. ببینید دوستان، قیمت پکیج ها، عکس و فیلم ها بر اساس تعداد خدمات متفاوت است. برای مثال ممکن است شما خوستار عکاسی در فضایی دور از شهر خود باشید یا در کنار عکاسی حرفه ای قبل از عروسی،  عکاسی در روز و شب عروسی نیز درخواست کنید.  به همین دلیل قیمت ها متفاوت است. پس برای اطلاع دقیق از قیمت خدمات آتلیه حرفه ای همین حالا با ما به شماره 09173031171  تماس بگیرید.

چقدر این پست براتون مفید بود؟ 🙂

روی امتیاز کلیک کنید

میانگین امتیاز برای این پست 5 / 5. تعداد رای 1

امتیاز شما خیلی برای ما مهمه. پس ما رو مطلع کنید و امتیاز بدید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا